Antalya Kanyoning (Canyoning) Turu

canyoning

KANYONİNG (CANYONİNG);

Antalya Manavgat'ta bulunan Köprülü Kanyon'da canyoning hakkında detaylı bilgiler sunan en kapsamlı etkinlik sitesi Antalya Adventure, Kanyoning turlarını daha keyifli hale getirmektedir. Antalya'da Köprülü Kanyon'da başlayan canyoning serüveni, Beşkonak bölgesindeki dünya harikası serin kaynak sularında gerçekleşmektedir.

CAnyoningRafting ve Canyoning turları şimdi bir arada! Seçiminizi yapın ve maceraya katılın. Antalya'da bulunan ünlü Köprülü Kanyon Milli Parkı içinde, canyoning detayları hakkında kısa bilgiler sunmak isteriz. Bu canyoning turu, Antalya'nın en popüler turları arasında yer almaktadır. Turun popülerliğinin en önemli nedenlerinden biri, berrak rafting nehirlerinin kaynağı olan onlarca şelalenin bulunduğu yere inme deneyimidir. Canyoning parkuru, yarı trekking, yarı yüzme ve kayalardan derin sulara atlamayı içeren zorlu bir parkurdur. Turun öne çıkan özelliklerinden biri, 10 yaş altı çocukların katılamamasıdır. Tur boyunca rehberin talimatlarına dikkat edilmeli ve dikkatsiz hareketlerden kaçınılmalıdır. Tur öncesinde kaymaz tabanlı ayakkabılar giyilmelidir. Ekip, milli park alanında 2 farklı parkur oluşturmuştur. Detaylı canyoning turları hakkında bilgi için iletişim kurabilirsiniz. Katılımcıların yoğunluktan etkilenmemesi için erken rezervasyon yapmaları ve hava koşullarını kontrol etmeleri önerilir.

KANYON AKTİVİTESİ HAKKINDA

duration Tur Süresi- 2 km Kanyon parkuru yaklaşık 1,5 saat

age-10 Yaş sınırı- Nehir suyunun debisine bağlı olarak 10 yaş üstü çocuklar ve ciddi sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir.

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesine kadar tam para iadesi

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın, sonra ödeyin- Seyahat planı yaparken kendinizi sınırlamayın. Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Etkinlikten 1 gün önce otelinizi veya yerinizi bize bildirmeyi unutmayın. Teslim alma süresi konumunuza göre belirlenir. Belirlenen karşılama saatinden 10 dakika önce buluşma noktasında olmalısınız.

guide Konuşma Kitapları- İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça


Deneyim ve Öne Çıkanlar;

  • Canyoning parkurunda 1.5 kilometrelik heyecanı hissedin.
  • Eğlenceli rehberlerle doğada keşfe çıkın.
  • Kanyoning zorluk seviyesi 2-3'dür. Bu nedenle ciddi sağlık sorunu olmayanlar katılabilir.
  • Molalarda doğal su kaynakları içerisinde suya atlama gibi farklı animasyonlar ve bol eğlenceler içerir.
  • Kendinden oluşmuş dooğal buz gibi köpüklü sularda ve şelaleleri keşfedin.
  • Rafting turu ile birlikte kombine olarak yapıldığında 2 kat daha heyecan yaşayın.
  • Açık büfe öğle yemeği nehir kenarında olup doğal bir ortamda sunulmaktadır.
  • Tur sonunda günün özet videolarını izleyebilirsiniz.

Buluşma Noktası;

Gelmeden en az 1 gün önce bize ulaşarak konum ve buluşma zamanını talep etmeyi unutmamanızı rica ederiz. Konum bilgisi için WhatsApp hattımızdan bize ULAŞABİLİRSİNİZ.


Kanyoning (Canyoning) turuna dahil olan hizmetler :

Kanyoning (canyoning)
Rehberlik Hizmeti
Açık büfe öğle yemeği (Közde tavuk şiş, mevsim salatası, makarna, mevsim meyvesi )
Ekipmanları (kask, can yeleği )
Transfer

Kanyoning (Canyoning) turuna dahil olmayan hizmetler:

x HD Video
x FOTOĞRAF
x Alkollü alkolsüz içecekler
x Kişisel Harcamalar
x Su Ayakkabısı (kaygan özelliği olmayan)

Not: Ayak sağlığınız için parmak arası terlik veya ayağınızdan çıkabilecek terlikler önerilmez. Eğer bulunabilirse, ayağınızı sıkıca kavrayan rafting ayakkabısı, deniz ayakkabısı veya su sporları için uygun ayakkabıları getirmeniz tavsiye edilir. Bu seçeneklerden hiçbirini temin edemezseniz, yerinde satın alma seçeneği de mevcuttur.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.