Kanyon (Canyoning), Antalya Köprülü Kanyon Canyoning

Antalya Canyoning Turu | Canyoning Uyulması Gereken Kurallar

Kanyoning (Canyoning);

Kanyoning (CANYONİNG) hayli keyifli bir aktivite olduğu gibi, tur sırasında doğal oluşumlar yoğun olduğundan bazı tehlikeleride beraberinde getirir. fakat uzman rehberlerin kurallarına harfiyen uyulduğu taktirde oluşabilecek olası riskler en aza indirgenebilir.

Güvenli ve adrenalin dolu güzel bir aktivite için aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi öneririz Raftingo ekibi olarak can güvenliğinizi ilk sıraya koyuyor ve bu kurallara mutlaka uyulmasını sağlıyoruz. siz güvendeyseniz biz mutluyuz. ve biz mutluysak siz eyleniyorsunuz demektir. Böylesine farklı bir canyoning aktivitesini mutlaka tecrübe etmelisiniz diyor ve doğayla iç içe keyifli günler diliyoruz.Kanyon-Turu-Başlangıç-Öncesi-Uyulması-Gereken-Kurallar

  • Katılımcının en az yaş ortalaması 10 ve üzerinde olması

  • Yüzmeyi bilmek.

  • Varsa her hangi bir sağlık probleminiz veya olduğu başınızdan geçen ciddi bir ameliyat varsa kesinlikle tura katılmadan önce info sırasında yetkili uzman rehberlerimiden her hangi birine mutlaka bilgi vermesi gerekmektedir.

  • Üzerinde Metal aksesuarlar altın gümüş (künye, küpe, halhal, vb.) canyoning turu süresince takılmaması önerilir. Kanyoning turlarına katılacak olan misafirlerimiz kayaların yüzeyi kaygan olacağından Kaygan özelliği az olan ve suya girilebilir özellikte ayakkabı seçilmesi. eğer yanlarında yok ve bulunmuyorsa ise RAFTİNGO buluşma noktasında tüm ayak numaranıza göre bu özelliklere sahip olan Kanyon ayakkabılarından temin edebilirsiniz.

  • KANYON (Canyon) Turu ne kadar karada kısmen trekking yürüyüşü tarzına benzesede su geçitleri yüzünden yüzmek zorundasınız. Islanacağınız için tur sonunda yanınıza havlu almanızı tavsiye ederiz.

  • Bayanlar için kıyafetler şort, bikini ve mayo, erkekler içinse şort getirmeniz yeterli olacaktır.

  • Hamile bayanların katılmaları sağlık açısından kesinlikle uygun değildir ve yasaktır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Antalya Manavgat Kanyoning turuna özel kareler...

İlginizi Çekecek Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.