ZİPLİNE AKTİVİTESİ

Zipline

Zipline Nedir?

Zipline, katılımcıların güvenlik kemerleri olan Harness'ı takarak teknik ekipmanlarla sağlam çelik halatlar üzerinden yüksekten alçak bir noktaya kendi vücut ağırlıklarını kullanarak yerçekimi yardımıyla ilerlediği bir aktivitedir. Zipline, en az 7 yaşında ve 30 kg ağırlığında olan katılımcılara uygundur. Tur sırasında izin verilen maksimum ağırlık ise 130 kg'dır. Sağlık sorunu olmayan yetişkinler için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır ve bu durumda Zipline aktivitesine katılabilmektedirler.

ZİPLİNE AKTİVİTESİ HAKKINDA

duration Tur Süresi- 250m + 250m toplam 500m yaklaşık 20 dakika

age-4 Yaş sınırı- Çocukların ağırlıklarına bağlı olarak minimum 30 kg olmalı veya ebebeyinleri ile birlikte maximum 130 kg olmalıdırlar. Ciddi sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir.

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesine kadar tam para iadesi hakkı

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin- Seyahat planları yaparken kendinizi sınırlamayın. Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Etkinlikten bir gün önce konaklayacağınız oteli veya lokasyonu bize bildirmeyi lütfen unutmayın. Teslim alma süresi, bulunduğunuz yere göre ayarlanacaktır. Karşılama saati belirlendiğinde, buluşma noktasında en az 10 dakika öncesinde hazır bulunmanız gerekmektedir.

guide Konuşma rehberleri- İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça


Deneyim ve Öne Çıkanlar;

  • Bölgenin en heyecanlı havada kayma aktivitesi.
  • Eğlenceli rehberlerle donanımlı ekipmanlar
  • Üst yaş sınırı yoktur Bu nedenle ciddi sağlık sorunu olmayan herkes bunu yapabilir.
  • Rafting turu ile birlikte kombine olarak yapıldığında oldukça eğlencelidir.
  • Açık büfe öğle yemeği rafting turu ile birlikte yapıldığında verilir ve nehir kenarında doğal bir ortamda sunulmaktadır.
  • Tur sonunda günün özet videolarını izleyebilirsiniz.

Buluşma Noktası;

Gelmeden en az 1 gün önce, irtibata geçerek konum bilgisini ve buluşma saatinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Konum bilgisi için WhatsApp hattımızdan bize ULAŞIN.


Zipline turuna dahil olan hizmetler:

Zipline
Rehberlik Hizmeti
Zipline ekipmanları
Transfer (isteğe Bağlı)

Zipline turuna dahil olmayan hizmetler:

x HD Video
x FOTOĞRAF
x Alkollü alkolsüz içecekler
x Kişisel Harcamalar


Açıklama;

Zipline, farklı bir macera arayışında olanlar için ideal olan bir etkinliktir ve Köprülü Kanyon'da arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte keyifle gerçekleştirebileceğiniz bir aktivitedir. Zipline parkurumuz, Köprüçay üzerine kurulu olup 250 metrelik bir halat uzunluğuna sahiptir. Bu parkur için rafting ekipmanlarından farklı ekipmanlar kullanılmaktadır. Katılımcılara, makaralar üzerinde kayabilecekleri özel ekipmanlar ve koruyucu kıyafetler sağlanmaktadır.

ZiplineZipline turu, kıyafet giyim süreciyle birlikte yaklaşık yarım saat sürmektedir. Genellikle katılımcılarımız, zipline turunu rafting turlarıyla bir arada tercih etmektedirler. Bu kombinasyonla, toplam tur süresi yaklaşık 4 saati bulmaktadır. Bir arada sunulan kampanyalı paketlerimiz kısa süreliğine geçerlidir. Zipline turu rezervasyonları en geç 1 gün öncesinden yapılmalıdır. Zipline turu rezervasyonunuzu erken yaparak heyecanınızı ikiye katlayın! Antalya'da zipline turu haftanın her günü düzenlenmektedir, ancak kontenjanlar sınırlı olduğundan erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Zipline sezonunun en yoğun olduğu dönem, okulların kapalı olduğu yaz mevsimidir. Köprülü Kanyon bölgesinde yer alan Tazı Kanyonu bölgesinde bulunan bir diğer zipline hattı, Avrupa'nın en yüksek ve en uzun hattı olup tam 1960 metre uzunluğunda ve 410 metre yüksekliğindedir. Bu deneyim oldukça yüksek ve adrenalin doludur. Tazı Kanyonu Zipline Turu'na katılmak isteyenlerin ağırlıkları 30 ile 120 kg arasında olmalı ve ciddi sağlık sorunları bulunmamalıdır.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.