Doğadayken Kamp (camp) için uygun görülen kıyafetler

NE GİYMELİ HANGİ MALZEMELER BULUNDURULMALI;

Doğadayken hangi tür malzeme ve giysi giyilmeli diye çoğumuz düşünmüşüzdür. saatlerce alışveriş dükkanlarında ne almalı diye düşünürüz. çeşitlik o kadar çokturki kafamızın karışmaması mümkün değildir. ama tecrübelerinden yola çıkarak size önerimiz önemli olan bu giysilerin sizi sıcak ve kuru tutuyor olmalarına önem verilmelidir.

doğadaki geçirdiğiniz zaman ve deneyimleriniz arttıkça kamp (camp) konusunda giyim ve malzeme seçiminin zenginliğinden uzak duracaksınız. Daha önce kamp kurmuş olan arkadaşlarınızdan bilgiler alarak nelerin bulundurulması gerektiği nelerin gerekmediği hakkında bilgiler alarak gereksiz ve boşuna taşıyabileceğiniz yüklerinizden mutlaka kurtulmalısınız.

Etrafınızda doğa sporlarıyla ilgilenen konu hakkında bilgisi olan yoksa giyim ve malzeme konusunda RAFTİNGO Şirketinin size önerebileceği alışveriş mağazalarını web sitemide yer alan formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Çevrenizde doğa sporları yapan ilgili kimse yoksa giyim ve malzeme konusunda RAFTİNGO Şirketinin www.raftingo.com web sitesindeki iletişim numaralarından da bilgi edine bilirsiniz.

RAFTİNGO

Antalya Köprülü Kanyon Çadırlı Kamp yerlerinden özel kareler.

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.