Dalaman Çayı Muğla Rafting Turları

Dalaman Rafting Nehri - Muğla Rafting Turları | Dalaman Rafting

Muğla Dalaman Çayı;

Dalaman Havalimanı, Mayıs-Ekim ayları boyunca tüm Avrupa'dan charter seferleri ile servis edilen en yakın havaalanıdır. Nehir üssü, Havaalanı'ndan 50 km uzaklıktadır.

Dalaman nehri, rafting için uygun olan üç bölümden oluşur. 2001 yılında bitirilen bir baraj inşaatı nedeniyle hala iki bölüm kalmıştır. Dağa girip gerçek Türk köyünü tecrübe etmek mümkündür. 2007'den bu yana bir bölümü baraj için serbest bırakılmıştır.

Dalaman Çayı Muğla Rafting Turları , muğlada rafting turuAna rafting nehri, düşük hacimli teknik havuz düşmeleri genellikle sınıf 3, ancak sınıf 4 için hızlıdır. Yüksek su mevsimi Nisan - Mayıs aylarıdır, ancak nehir tüm yıl boyunca çalıştırılabilir.

Yolculuk yaklaşık 3 ile 3,5 saat şişme botlar ve kayaklar için uygundur.

Nehrin üçüncü bölümü daha yukarıya doğru başlayan aynı uzunluktadır. Bu baş su gezisi, sahip olduğu en iyi teknik raftingi bilen biri tarafından tarif edilmiştir. Ana bölüm, 4 - 4+ sınıf olup yaklaşık 2 km uzunluğundadır. Nehrin bu kısmı genellikle bir gecede yolculuk olarak yapılır. Bu bölümün başında bir başka baraj Kasım 2008'de başlatılmıştır.

Türkiye'nin diğer nehirleri ve akarsuları hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizin ilgili sayfalarından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.