Antalya Çıkışlı Adrasan Sulu ada Turu

Adrasan sulu ada turu

Suluada Tur Programı;

Sulu Ada, adından da anlaşılacağı üzere denizin ortasında bulunan ve içerisinde tatlı su kaynağı bulunan bir bölge olarak bilinmektedir. Yüzyıllardır gemi ticaretiyle uğraşanların uğrak yeri olan Sulu Ada, dinlenmek ve su ihtiyaçlarını gidermek amacıyla demir attıkları bir ada olmuştur. Tarih boyunca işlek gemi ticaret rotaları üzerinde yer alması sebebiyle korsan teknelerin hedefi haline gelmiş ve gemilerin yağmalanma noktası olmuştur. Sulu Ada'ya, Antalya'nın Adrasan bölgesinden sadece gemi veya tekne ile ulaşım sağlanmaktadır. Sulu Ada turları ve tur programı hakkında bilgi vermek gerekirse;

Suluada turuAntalya'da, özel transfer noktalarından misafirler sabah 06:30 - 07:30 saatleri arasında araçlarla Adrasan Limanı'na ulaştırılmaktadır. Teknenin Adrasan Limanı'ndan hareket saati ise 10:00'dır. Sulu Ada'ya doğru ilerlerken Adrasan Feneri ve Hacıvat Karagöz kayalıklarını gözlemleme fırsatı bulunmaktadır. Sulu Ada'ya varıldığında, beyaz kumsallarda yüzme molası verilmektedir. Ada çevresinde yapılan tekne turu sırasında öğle yemeği ikramı yapılmaktadır. Tekne yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat sürmektedir. Adrasan çevresindeki tekne turu ise saat 15:30'da limana dönülerek, misafirlerin alındıkları noktalara bırakılmasıyla sona ermektedir. Tura bağlı olarak, trafik durumuna ve alınan transfer noktalarına göre tur, genellikle saat 18:30'da sona ermektedir. Adrasan-Sulu Ada Turu, tam gün süren bir gezi etkinliğidir.

Dahil Olan Hizmetler;

  • Gidiş-dönüş ulaşım
  • Öğle yemeği

Dahil Olmayan Hizmetler;

  • Alkollü veya alkolsüz içecekler
  • Fotoğraf, video
  • Kişisel harcamalar

Ne Getirilmeli & Nasıl Giyinilmeli?

Adrasan-Sulu Ada Turu'na katılırken rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir. Küçük bir çanta hazırlayarak içerisine mayo, bikini, şort, tişört, havlu, güneş gözlüğü ve güneş kremi gibi deniz aktiviteleri için gerekli eşyaları koyabilirsiniz. Daha fazla bilgi, güncel fiyatlar ve program hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.