Antalya Kemer Korsan Yat & Tekne Turu ve Tur Program Detayları

Antalya yat turu

TUR PROGRAMI;

Değerli misafirlerimizi bulundukları bölgeye bağlı olarak 1 gün öncesinden belirtilen transfer saatlerinde alıp Kemer limanına ulaşıyorsunuz. Kemer limanına tahmini varış saati yaklaşık 09.50 gibidir. Korsan teknemizde yerlerinizi aldıktan sonra liman çıkışımızı yapıyoruz.

İlk mola istikametimiz olan ünlü antik şehir fasaliste 1 saatlik mola verilerek antik kentin kendine has dokusu ve manzarası eşliğinde denize girme fırsatınız vardır. Aynı zamanda da antik şehride gezebilirsiniz. 1 Saatlik mola bittikten sonra öğlen yemekde yine burada yenilmektedir.

Cennet Koyu açıklarında Akdenizin berrak mavi sularında 45 dakika yüzme molası verilir.
Son durak ise Kiriş koyunda verilerek turumuzu tamamlıyoruz.
Tur yaklaşık 6 saat sürmektedir. Yat turu esnasında teknemiz hareket halindeyken 3 Saat boyunca animasyon ve yarışmalarla dolu dolu etkinlikler bulunmaktadır. Disko eğlence ve çocuklar için çeşitli animasyonlar düzenlenerek köpük partisi yapılarak tur son bulur. Kemer limanına teknemiz giriş yaptıktan sonra sizleri bekleyen transfer araçlarıyla sabah alınmış olduğunuz noktaya tekrar bırakılırsınız. Ve böylelikle Kemer bölgesinin güzelliklerini, koylarını, tarihi antik kentlerini farklı bir tekne deneyimi ile keşfetme imkânı bulmuş olursunuz.

👉 KEMER KORSAN YAT TURU (KÖPÜK PARTİLİ) + Gidiş dönüş ulaşım+ Öğle yemeği dahil ( yaklalık 6 saat.)
Kişi başı Fiyat; 850 TL

Antalya Kemer yat & tekne turu hakkında kısa süreli devam eden kampanyalı fiyatlar ve daha fazla detaylı bilgi almak için İLETİŞİM hatlarımızdan herhangi birisini arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Antalya Belek Yat Turu

Belek Yat Turu | Antalya Belek Korsan Yat Turları

Antalya belek korsan yat turu, Antalya adventures raft

Antalya Belek Yat Turu

Belek bölgesinden Akdeniz’e açılan teknemiz farklı animasyon konseptleriyle her yaşa uygun eğlenceli programlar düzenlenmektedir. Yaklaşık 6 saat süren deniz yolculuğu kaplumbağa koyunda ve çeşitli bölgelerde yüzme molaları vererek yolculuğu oldukça eğlenceli hale getirir. Belek Yat Turun'da Çocuklarınız kendi yaş gruplarıyla eğlenirken sizde gönül rahatlığı ile kendi yaş gruplarınızla eğlenebilirsiniz.

Belek Yat Turu Programı ve Etkinlikler;

 • Saat 10:00 Hareket
 • Kaplumbağa koyu 30 dakika yüzme molası
 • 12:00 Şelale bölgesinde açık büfe yemek molası (Izgara tavuk, makarna, mevsim salatası, haydari, mevsim meyvesi)
 • Şelale yüzme molası 1 saat
 • Oteller bölgesi açıklarında yüzme molası
 • 16:00 dönüş.

Belek Yat Turu Etkinlikler;

 • Çocuk animasyonları
 • Yüz boyama
 • Kum boyama
 • Yetişkin animasyon
 • Köpük partisi

Not: Rezervasyonlar en geç 1 gün önce yapılmalıdır. Gidiş – dönüş transfer alınış saatleri bulunduğunuz lokasyona göre değişkenlik göstereceği için İLETİŞİM Hatlarımızdan herhangi birisini arayarak öğrenebilirsiniz. Belek Yat turu fiyatlarına Yat turu, gidiş-dönüş ulaşım ve öğle yemeği dahildir.

Antalya Belek Relax Yat & Tekne Turu

Belek Relax Yat Turu | Antalya Belek Tekne Turları

belek kalkışlı tekne ve yat turları

Antalya Belek Relax Yat & Tekne Turu

Antalya Belek Relax yat & tekne turu farklılığı sevenler ve Antalya’da en güzel rotalara sahip biz gezi teknesidir. Antalya bölgesini deniz üzerinden izleyerek farklı bir deneyim elde edeceğiniz her yaşa uygun bir tur programına sahiptir.

Antalya Belek Relax Yat & Tekne Turu Programı;

 • 10:00 hareket
 • Kaplumbağa koyu 30 dakika yüzme molası
 • 12:00 şelale bölgesinde 30 dakika yüzme molası
 • Ücretsiz Açık büfe yemek molası (Izgara tavuk, makarna, mevsim salatası, haydari, mevsim meyvesi, 1 adet ücretsiz soft içecek)
 • Oteller bölgesi açıklarında 30 dakika yüzme molası
 • 15:30 dönüş

Not: Rezervasyonlar en geç 1 gün önce yapılmalıdır. Gidiş – dönüş transfer alınış saatleri bulunduğunuz lokasyona göre değişkenlik göstereceği için İLETİŞİM Hatlarımızdan herhangi birisini arayarak öğrenebilirsiniz. Belek Yat turu fiyatlarına Yat turu, gidiş-dönüş ulaşım ve öğle yemeği dahildir.

Antalya Adrasan Sulu Ada Tekne & Gezi Turları

ADRASAN SULU ADA TURU | Antalya Sulu Ada Bot & Gezi Turları

Adrasan Sulu Ada Nerede?

Adrasan Sulu ada Antalya’nın batısında Kumluca ilçesi il sınırları arasında yer almaktadır. Adrasan sahili ile Gelidonya feneri, Taşlık burnu mevki sine yaklaşık 2 km açıkta bulunmaktadır. Adrasan sulu ada ismini adanın içinde bulunan tatlı su kaynağından almaktadır. Etrafı tuzlu Akdeniz sularıyla çevriliyken tatlı su kaynağının olması bölgeyi ziyaret eden misafirleri oldukça etkilemektedir. Sulu adanın tarihteki ismi KRAMBUSA’dır. Eski zamanlardan beri deniz seferleri yapan ticaret gemileri ve Balıkçılar özellikle burada demirleyerek su ihtiyaçlarını giderdiği söylenmektedir. Çok eskiden süre gelen bir rivayete göre Sulu adada bulunan su kaynağının şifalı ve birçok hastalığa iyi geldiği söylentileri oldukça fazladır.

ANTALYA ADRASAN SULU ADA TOUR, ANTALYA ADVENTURESSulu Ada Hakkında;

Sulu adada 2 Adet kumsalı bulunmakla birlikte Adeta Maldivleri aratmayan beyaz kumu ve doğal su kaynakları sayesinde bölgenin en gözde harikaları arasında yerini almaktadır. Üzerinde yerleşim olmayan adaya ulaşım yalnızca deniz yoluyla tekneler ile sağlanır. Akdeniz’in doğal ekosisteminde bulunan tüm canlıları bünyesinde barındırmaktadır. Su altı mağaraları sayesinde orfoz balıkları ve Ak deniz foklarının adeta yuvası haline gelmiştir. Deniz suyu o kadar berraklığa sahiptir ki çıplak gözle bile neredeyse tüm su atında bulunan canlıları rahatlıkla görebilirsiniz.

Antalya Adrasan Sulu Ada Tur Programı;

Antalya’nın belirli transfer buluşma noktalarına bağlı olarak sabah 06:30 ile 07:30 arası alınan misafirlerimiz Adrasan limanına hareket eden ulaşım araçları ile kendilerini bekleyen teknelere ulaştırılırlar. Adrasan limanından tekne hareket saati sabah 10:00 dur. Sulu ada bölgesine giderken yolculuk sırasında, Adrasan deniz feneri, Hacivat karagöz kayalıkları görünmektedir. Sulu adaya gelindiğinde harika beyaz kumsallarında yüzmek isteyenler için mola verilmektedir. Tekneyle sulu ada gezisi esnasında öğle yemeği mevcuttur. Tekne turu yaklaşık olarak 6 saate yakın sürmektedir. 15:30 da son bulan Adrasan Sulu Ada tekne turu misafirlerin geldikleri araçlara tekrar binmesiyle alındıkları yerlere geri bırakılırlar. Trafiğin durumuna ve alındıkları transfer noktalarına bağlı olarak tüm tur yaklaşık olarak saat 18:30 gibi son bulur. Adrasan sulu ada turu tam günlük bir gezi aktivitedir.

Adrasan Sulu Ada Tekne Turuna Dahil Olan Hizmetler;

 • Gidiş- dönüş ulaşım
 • Öğle yemeği

Adrasan Sulu Ada Tekne Turuna Dahil Olmayan Hizmetler;

 • Alkollü veya soft İçecekler
 • Fotoraf, Video
 • Kişisel özel harcamalar

Adrasan Sulu Ada Turunda ne Getirmeli Nasıl Giyinilmeli?

Adrasan sulu ada turuna katılırken rahat sizi sıkmayan kıyafetler giymenizi tavsiye ederiz. Yanınıza küçük bir çanta hazırlayarak içerisine mayo, bikini, haşama, şort, tişört, Havlu, Yüzme gözlüğü, güneş kremi koyabilirsiniz.

Adrasan Sulu Ada Turu Rezervasyon;

Gidiş - dönüş ulaşım ve öğle yemeği dahil en uygun fiyatlarla sizde sevdiklerinize mutlaka görülmesi gereken Antalya’nın incisi Adrasan Sulu ada turunu armağan edin.

Adrasan sulu ada turu için en geç 1 gün önce rezervasyon yapılması gerekmektedir. Bulunduğunuz yere bağlı olarak alınış saati veya buluşma noktası gibi bilgiler için İLETİŞİM hatlarımızdan her hangi birisini arayarak online rezervasyon yapabilirsiniz. Haftalık güncellenen Adrasan Sulu Ada kampanyalı tur fiyatları için Hemen ARAYIN.

Not: Sezon yoğunluğuna bağlı olarak kapasitenin dolma ihtimaline karşı erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.