Antalya Kemer Korsan Yat Turu ve Tur Program Detayları

Antalya yat turu

TUR PROGRAMI;

Değerli misafirlerimizi bulundukları bölgeye bağlı olarak 1 gün öncesinden belirtilen transfer saatlerinde alıp Kemer limanına ulaşıyorsunuz. Kemer limanına tahmini varış saati yaklaşık 09.50 gibidir. Korsan teknemizde yerlerinizi aldıktan sonra liman çıkışımızı yapıyoruz.

İlk mola istikametimiz olan ünlü antik şehir fasaliste 1 saatlik mola verilerek antik kentin kendine has dokusu ve manzarası eşliğinde denize girme fırsatınız vardır. Aynı zamanda da antik şehride gezebilirsiniz. 1 Saatlik mola bittikten sonra öğlen yemekde yine burada yenilmektedir.

Cennet Koyu açıklarında Akdenizin berrak mavi sularında 45 dakika yüzme molası verilir.
Son durak ise Kiriş koyunda verilerek turumuzu tamamlıyoruz.
Tur yaklaşık 6 saat sürmektedir. Yat turu esnasında teknemiz hareket halindeyken 3 Saat boyunca animasyon ve yarışmalarla dolu dolu etkinlikler bulunmaktadır. Disko eğlence ve çocuklar için çeşitli animasyonlar düzenlenerek köpük partisi yapılarak tur son bulur. Kemer limanına teknemiz giriş yaptıktan sonra sizleri bekleyen transfer araçlarıyla sabah alınmış olduğunuz noktaya tekrar bırakılırsınız. Ve böylelikle Kemer bölgesinin güzelliklerini, koylarını, tarihi antik kentlerini farklı bir tekne deneyimi ile keşfetme imkânı bulmuş olursunuz.

Antalya Kemer yat turu hakkında kısa süreli devam eden kampanyalı fiyatlar ve daha fazla detaylı bilgi almak için İLETİŞİM hatlarımızdan herhangi birisini arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.