Antalya Buggy Safari Turları, Parkur & Rezervasyon Bilgileri

Buggy Safari Turu;

Buggy Safari, farklı ekstreme sporu arayanlar için heyecanlı bir aktivitedir. Buggy Safari yapmak için bir sürücü kursundan ehliyet veya kimlik almanız şart değildir. Buggy Safari rehberleri tur başlamadan önce sizlere vereceği bilgilendirme sayesinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir motorlu araçtır. Buggy Safari kuvvetlendirilmiş iskelesi sayesinde en zorlu parkurları bile güvenli geçmenize imkan sağlar.

antalya buggy safari raftingo adventure

Buggy Safarinin kendi özgü parkurları vardır. Bu parkurlarda yer yer ıslanacak veya çamurlu tozlu yollarda seyahat edersiniz. Bu nedenle bir Buggy Safari turuna katılmadan önce yedek kıyafet getirmeniz önerilmektedir. Buggy Safari turu yaş sınırı +18’dir. Daha küçük yaştaki katılımcılar ebe beyinleri veya kendilerine refakat edecek rehberler eşliğinde yapabilirler. Antalya’da Buggy Safari turu Köprülü kanyon bölgesinde kendine özgü parkurlarıyla adrenalinin tepe noktasına ulaşacaksınız. Buggy Safari turu yaklaşık 1 saat sürmektedir. Ulaşımlı veya ulaşımsız en uygun Buggy Safari fiyat bilgisi almak bizlere aramadan karar vermeyiniz! Antalya Buggy Safari turu rezervasyonuiçin hemen arayınız!

BUGGY SAFARİ Turu En Uygun BUGGY Safari Fiyatları

BUGGY SAFARİ Turu | En Uygun BUGGY Safari Fiyatları Antalya

Antalya BUGGY SAFARİ Turu fiyatları

BUGGY Safari turları Antalya’da birkaç bölgede düzenlenmektedir. 4x4 arazi araçlarıyla yapılan bu aktivite oldukça tozlu ve engebeli arazileri geçmenize olanak sağlar. 1 kişi veya maximum 2 kişi olarak tasarlanan bu özel araçlarla yapılan aktivitenin tadına doyamayacaksınız. Minimum 30 dakika olarak yapılan aktivite parkur zorluğuna veya uzunluğuna göre 2 saati bulmaktadır. Antalya köprülü kanyonda doğal milli park alanında BUGGY safari yapmayı düşünen misafirlerimizin combo paket olarak adlandırdığımız 1 günde 3 aktivite olan rafting + BUGGY safari safari + zipline + gidiş dönüş ulaşım + öğle yemeği + rehberlik hizmeti dahil kampanyalı paketi seçmelerini tavsiye ederiz. Hem fiyat uygunluğu hem de bölgenin görülmemiş adrenalin dolu dünyasını keşfetme fırsatını yakalarsınız. Antalya merkeze yakın bölgede BUGGY safari yapmak isteyen misafirlerimiz için haftalık düzenlenen güncel kampanyalı fiyat detayları için İLETİŞİM numaralarından bilgi alarak kendinize en uygun paketi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

BUGGY safari Paket Turuna Dahil Olan Hizmetler;

  • BUGGY safari Aracı + Rafting + Zipline
  • Rehberlik hizmeti
  • Gidiş dönüş ulaşım
  • Öğle yemeği

Dahil Olmayan Hizmetler;

  • İçecekler
  • Gözlük
  • Peçe
  • Fotoğaf & Video

Not: Antalya BUGGY safari Turu için en geç 1 gün önce rezervasyon yapılıp, sezon yoğunluğu nedeniyle bilet almanızı tavsiye ederiz. Ödeme şekli kredi kartı veya havale olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.