Antalya'nın En Uzun Jeep Safari Turu, Parkur ve Detayları

Antalya'nın En Uzun Jeep Safari Tur Parkuru:

Antalya Jeep Safari Parkur ve Program;

HAREKET YERİ : SAFARİ TESİSİ ANTALYA / GEBİZ

HAREKET SAATİ : 09:30 - 10:00

DÖNÜŞ SAATİ : 16:30 - 17:00

G Ü Z E R G A H – GEBİZ

Müşterilerimiz transfer saatlerinde otellerinden transfer araçlarımızla alınarak hareket noktamız olan Gebiz köyü’de bulunan istasyonumuza getirilir. Burada müşterilerimize tur ve güvenlikle ilgili infoları rehberlerimiz tarafından verildikten sonra müşterilerimiz araçlara yerleştirilir ve öncü jeep eşliğinde maceralı turumuz başlar.

Çığırgan çayı ve nar bahçelerinden geçerek Değirmenburnu köyüne ulaşırız. Buradan Hacıosmanlar köyü ve dere geçişleri ile ormanın arasında yer alan köy evinde fotoğraf ve köy evi molasını vermekteyiz. ANTALYA ADVENTURE RAFTİNGOFotoğraf molasının ardından müşterilerimize köy yaşamı ve köy evi hakkında bilgilendirmeyi rehberlerimiz yapmaktadır. Burada müşterilerimize köylüler tarafından toplanmış adaçayı ikramında bulunulmaktadır. Köy evi molamızın ardından yaklaşık 700 mt yükseklikten geçen yolumuz üzerinde, çeşitli köy evleri, Bozburun dağı panaromik manzaları vardır. Bir sonra ki durağımız öğle yemeği için restoranımızolacak.Restoranımız alabalık üretim tesislerinde yer almaktadır. Yaklaşık 1,5 saat dinlenme ve yemek molamızı veririz. Öğle yemeği molamızın ardından Hatipler köyü güzergağını takip ederek Pınargözü deresi Hatipler mevkiinde yüzme molası veririz. Yüzme molasının ardından Hacıosmanlar köyü güzergahından Çığırgan deresi mevkisinde bulunan tesisimizde turumuzu tamamlarız.

TOPLAM GÜZERGAH 80 / 100 km olup, takip edilen yolun %20 ` i asfalt, % 80 ‘ i toprak yoldan ibarettir.

YEMEK MENÜSÜ;

✔️ALABALIK-TAVUK ŞİŞ-OMLET ( isteğe göre seçilir )

✔️TEREYAĞLI PİLAV

✔️ÇOBAN SALATASI

✔️PATATES KIZARTMASI veya PATATES KUMPİR

✔️MEVSİM MEYVE

✔️ÇAY

JEEP SAFARİ ARAÇLARI VE ÖZELLİKLERİ;

a )Land Rover defender 4 x 4 ( bütün araçlarda dört çeker arazi şanzımanı mevcuttur

b ) Yazlık tente mevcutlu

c ) Yangın tüpü

d ) Geliştirilmiş ilk yardım çantası

e ) Çekme halatı

f ) Teknik servis takım ve yedek parça çantası

g ) Rollbar’lı

h ) Uzun ve kısa bant telsiz sistemi

** Mekanik bakım elemanı [ 15 (on beş) JEEP ÜZERİ AÇENTA İSTEGİNE GÖRE 2 (iki) MEKANİK BAKIM ELEMANI ve İKİ GRUP OLARAK ] ve TELSİZ İRTİBATI (ön ve arka araç olmak üzere ) HOBBY JEEP SAFARİ tarafından eksra temin edilecektir.

NOT : SAFARİYE ÇIKAN ARAÇLARIMIZ LAND ROVER DEFENDER 9 ve 10 KİŞİLİKTİR ARAÇLAR PROFESYONEL ŞÖFÖRLER TARAFINDAN KULLANILMAKTADIR. BU TARZ Bİ ARACI MÜŞTERİNİN KULLANMASI YASAKTIR.

JEEP SAFARİ Macera turunu tam gün doyasıya yaşamak için KAMPANYA ve paket detayları hakkında bilgi almadan karar vermeyin. Antalya’da güvenli ve eğlenceli bir tur arıyorsanız paketlerimiz arasında kendinizi bulacaksınız.

Jeep Safari (Offroad) Turu Köprülü Kanyon;

Farklı macera arayanlar için Köprülü Kanyon bölgesine yeni oluşturulan Jeep Safari (Offroad) parkurları sayesinde artık maceranın tepe noktasına ulaşacaksınız! Köprülü Kanyon'da jeep Safari (Offroad) Turu yaklaşık 1,5 saat kadar sürmektedir. Antalya ve ilçelerinden gidiş dönüş ulaşım vardır. Jeep Safari (Offroad) Turu ile birlikte rafting turu satın almanızı öneriyoruz kampanyalı ikisi bir arada paket tur seçenekleri ile tam gün maceraya doyacaksınız. En çok satılan ikisi bir arada rafting + jeep Safari (Offroad) Turu için en geç 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Ulaşım ve rezervasyon detayları için arayınız.

jeep safari turları

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.