Manavgat Rafting Turu

Manavgat Rafting Turu;

Manavgat rafting turu, sadece Türkiye'nin değil uluslararası alanda tanınmış bir destinasyondur. Köprülü Kanyon, Roma döneminden kalma köprülerden Selge Antik Kenti'ne, tarihi kiliselere ve antik kalıntılara, hatta yeni keşfedilen Tazı Kanyonu'na kadar geniş bir tarihi ve doğal zenginlik yelpazesi sunmaktadır. Bölge, tarihi ve doğal güzelliklerle bezenmiş olup, tarih ve doğanın kucaklaştığı bir atmosfere sahiptir.

Manavgat rafting turuToros Dağları'nın eteklerinde yer alan Kızılçam Ormanları arasından akan berrak Köprüçay Irmağı, bölgeyi çevreleyen muazzam manzarayı tamamlar. Tüm bu özellikler, Manavgat rafting turunu diğer rafting destinasyonlarından ayıran eşsiz bir deneyim sunar. Manavgat'ta rafting yapmak, gerçek bir ayrıcalıktır ve buna bizzat tanık olursunuz. Özellikle rafting tutkunlarının en uzun parkur olan 14 km'lik alanda yaşadığı coşku ve heyecan, unutulmaz bir deneyim sunar. Manavgat Köprülü Kanyon'da rafting turuna katılarak, sevdiklerinizle birlikte uygun fiyatlarla mavi suların ve adrenalin dolu maceranın keyfini çıkarabilirsiniz. Türkiye'nin en temiz nehirlerinden biri olan Manavgat Köprü çay, rafting tutkunlarını bir araya getirmeye devam ediyor.

Manavgat merkezinden her gün hareket eden ulaşım araçları ile kolayca bölgeye ulaşabilirsiniz. Transfer ve buluşma noktası bilgileri için yoğun dönemlerde en az 1 gün öncesinden bilgi almanızı rica ederiz. Onaylanmayan rezervasyonlar için maalesef transfer hizmeti sağlanamamaktadır. En iyi ve profesyonel hizmetle Manavgat rafting turlarını deneyimlemek için Köprülü Kanyon Beş konak bölgesine davetlisiniz. Eğer birlikte rafting yapmak ve heyecan dolu anlar yaşamak istiyorsanız, rezervasyonunuzu hemen yapın ve HEY HOP diyerek maceraya atılın! Rafting turu paketlerimizi inceleyerek, diğer kombinasyon seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Kararınızı vermeden önce seçeneklerimizi detaylıca incelemenizi öneririz. Macera dolu anlar için Antalya Adventures'e bekliyoruz. REZERVASYON ve detaylı bilgi için lütfen ARAYINIZ.

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.