Antalya Green Kanyon Turu, Manavgat Yeşil Kanyon Tekne Turu

Antalya Green kanyon turları

Antalya Green (Yeşil Kanyon) Kanyon:

Green kanyon, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı sıralı Toros dağlarının eşsiz kızıl çam ormanları arasında kalan Oymapınar barajı üzerinde bulunan sevinçköy bölgesinde bulunmaktadır. Green kanyon denilince doğanın el değmemiş bitki örtüsüyle bütünleşip kesiştiği inanılmaz zümrüt yeşili göl suyu ile bakmaya doyamayacağınız ve hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir günün ortasında kendinizi bulacaksınız. Antalya’da görülmesi ve gezilmesi gereken ve mutlaka tur planlarınız arasında koymanızı tavsiye ettiğimiz bir doğa aktivitesidir. Tur süresince martılar, Karabatak yabani ördekler ve daha önce görmediğiniz doğa hayvanlarını gözlemleme şansınız olacaktır. Her yaş grubuna hitap eden Green kanyon turu toplamda 4 saat sürmektedir. Antalya havalarının sıcak olduğu dönemlerde Green Kanyonun (Yeşil Kanyonun) temiz ve berrak sularında yüzme imkanı bulacaksınız. Green Kanyon turları gidiş dönüş ulaşım ve öğle yemeği dahildir. En uygun fiyat fırsatlarıyla Rezervasyon yaparak sizde doğanın yeşil kalbinde yolculuğa çıkabilirsiniz. Deniz, kum ve güneş tatilinizin arasına bu muhteşem doğa aktivitesini planlarınıza ekleyiniz.

Green Kanyon Tur Programı;

Antalya Green Kanyon (Yeşil Kanyon) Turu misafirlerimizin bulunduğu lokasyona bağlı olarak belirlenen saatlerde transfer araçlarıyla alınırlar. Transfer zamanları bulunduğunuz otelin mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. En geç 1 gün önce bizleri arayarak transfer alınış saatinizi öğrenebilirsiniz. Transfer araçlarımıza bindikten sonra Manavgat Oymapınar barajı bölgesine doğru yolculuk başlar. Yolculuk Antalya merkez bölgesine yaklaşık 1 saat mesafede yer almaktadır. Green Kanyon bölgesine gelindiğinde sizleri bekleyen teknemize binerek turumuz başlar ve doğanın yeşil kalbine doğru harekete geçersiniz. Turumuzda öğle yemeği ve yüzme molaları mevcuttur. Rehberinizin belirlemiş olduğu noktalarda molalar verilerek dilediğiniz kadar manzara resimleri çekebilirsiniz. Toplam tur süresi yaklaşık 4 saat sürmektedir. Tur sonrası misafirler geldikleri araçlara binerek alınmış oldukları noktalara geri bırakılırlar.

Green Kanyon turunda ne giymeli ve ne getirilmeli?

Antalya Green kanyon turuna katılmak için sizi sıkmayan rahat kıyafet tercih edin. Sıcak havalarda Yanınıza güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka şort, mayo, bikini getirebilirsiniz. İlk bahar ve son bahar aylarında havaların serin olduğu dönemlerde daha kalın kıyafetler tercih edebilirsiniz. Yanınıza yiyecek getirmeyiniz Green kanyon turuna yemek dahildir. Küçük bir çanta hazırlayın ve yolculuğunuzun keyfini çıkartın. Green kanyonu Turuna çocuklarınızı getirebilirsiniz güvenli ve onlar için oldukça farklı bir deneyim olacaktır.

Green Kanyon Turuna Dahil Olan Hizmetler:

Gidiş-Dönüş ulaşım

Öğle yemeği

Rehberlik Hizmeti

Green Kanyon Turuna Dahil Olmayan Hizmetler:

İçecekler

Özel kişisel Harcamalar

Molalar ve yemeklerde alınan içecekler

ektra belirtilen tüm organizasyonlar

Green kanyon turunu her hafta güncellenen en uygun kampanyalı fiyatlarla satın almak için ARAYIN! Hızlı bilgi ve REZERVASYON yapmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.