Antalya Green Kanyon Turu, Manavgat Yeşil Kanyon Tekne Turu

Antalya green kanyon, yeşil kanyon manavgat

Green (Yeşil Kanyon) Kanyon

Yeşil Kanyon, Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı, Toros Dağları'nın eşsiz kızıl çam ormanları arasında konumlanmış olan Oymapınar Barajı üzerinde yer alan Sevinçköy bölgesinde bulunmaktadır. Yeşil Kanyon, doğanın el değmemiş bitki örtüsüyle bütünleştiği ve zümrüt yeşili göl suyuyla büyüleyici bir manzaraya sahip olduğundan, ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır. Antalya bölgesinde mutlaka görülmesi gereken ve tur planlarınıza eklemenizi önerdiğimiz doğa etkinliklerinden biridir. Yeşil Kanyon turu, farklı doğa hayvanlarını gözlemleme şansı sunarak her yaş grubundan ziyaretçilere hitap etmektedir. Tur, toplamda 4 saat sürmektedir ve Antalya'nın sıcak dönemlerinde temiz ve berrak sularında yüzme olanağı da sunmaktadır. Yeşil Kanyon turları, gidiş-dönüş ulaşım ve öğle yemeğini içermektedir. Doğanın yeşil kalbinde unutulmaz bir deneyim yaşamak için uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tatilinizde deniz, kum ve güneşin yanı sıra bu muhteşem doğa aktivitesini de planlarınıza dahil edebilirsiniz.

Yeşil Kanyon Tur Programı:

Yeşil Kanyon turuna katılan misafirler, bulundukları lokasyona bağlı olarak belirlenen saatlerde transfer araçlarıyla alınmaktadır. Transfer saatleri, konakladığınız otelin konumuna göre değişkenlik gösterebilir. Transfer alınış saatinizi en geç 1 gün önceden öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Transfer aracına bindikten sonra Manavgat Oymapınar Barajı bölgesine doğru yolculuk başlar. Bu bölge, Antalya merkezine yaklaşık 1 saat mesafededir. Yeşil Kanyon bölgesine varıldığında sizi bekleyen tekneye binerek tur başlar ve doğanın yeşil kalbine doğru yol alırsınız. Tur sırasında öğle yemeği ve yüzme molası verilmektedir. Rehberinizin belirlediği noktalarda molalar verilir ve istediğiniz kadar manzara fotoğrafı çekebilirsiniz. Tur süresi yaklaşık 4 saat sürmektedir. Tur sonrasında misafirler, başlangıç noktalarına geri dönmek üzere transfer araçlarına binerler.

Yeşil Kanyon Turuna Katılım İçin Öneriler:

Yeşil Kanyon turuna katılmak için sizi rahatsız etmeyecek, rahat kıyafetler tercih edin. Sıcak havalarda yanınıza güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, şort, mayo veya bikini gibi güneş koruyucularını almayı unutmayın. İlkbahar ve sonbahar aylarında ise daha kalın kıyafetler giymeyi düşünebilirsiniz, çünkü hava serin olabilir. Yiyecek getirmenize gerek yoktur, çünkü turda öğle yemeği sağlanmaktadır. Hafif bir çanta hazırlayın ve gezinizin keyfini çıkarın. Çocuklarınızı da Yeşil Kanyon turuna getirebilirsiniz, çünkü güvenli ve onlar için farklı bir deneyim olacaktır.

Yeşil Kanyon Turuna Dahil Olan Hizmetler:

  • Gidiş-dönüş ulaşım
  • Öğle yemeği
  • Rehberlik hizmeti

Dahil Olmayan Hizmetler:

  • İçecekler
  • Kişisel harcamalar
  • Mola ve yemeklerde alınan içecekler
  • Belirtilen ekstra organizasyonlar

Her hafta güncellenen uygun fiyatlarla Yeşil Kanyon turunu satın almak için bizi arayın! Hızlı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.