Antalya Tazı Kanyonu, Bilgelik Vadisi Hakkında

Antalya tazı kanyonu resimleri görselleri

Neden Tazı Kanyonu?

Dünyanın en güzel kanyonları arasında yerini alan Tazı kanyonu doğada yolculuğa çıkmayı sevenler için gezilmesi ve gidilmesi gereken yerler arasındadır.

Nasıl Gidilir?

Tazı Kanyonu (bilgelik vadisi) Antalya ili Manavgat ilçesine bağlı Köprülü Kanyon bölgesine araçla yaklaşık 20 dakikalık uzaklıktadır. Bölgeyi ziyaret etmek isteyenler varsa 4x4 araçlarıyla gidebilir veya bizimle yolculuk yaparak rehber eşliğinde gidebilirler.

Tazı Kanyonu (bilgelik vadisi) doğanın bizlere sunduğu muhteşem manzaralarından bir tanesidir. Tazı kanyonuna ulaşım, hiç gitmeyenler için biraz zorludur. Tazı kanyonu söylendiği gibi yeni keşfedilmiş bir yer değildir. Bölge halkı tarafından uzun yıllardır bilinen bir yerdir. Ancak Tazı Kanyonu’nun ulusal ve uluslararası alanda tanınması dünyaca ünlü özel bir GSM şirketinin bölgede çekmiş olduğu reklam filmi sayesinde olmuştur.

Rafting & Tazı Kanyonu (bilgelik vadisi);

Doğa harikası manzarayı görmek ulaşım dahil Tazı kanyonu turuna katılım sağlayabilirler. En çok talep gören tazı kanyonu ve rafting turu ikisi bir arada olan paketi seçebilir hem serin sularda eğlenir hem de Tazı Kanyonunun eşsiz manzarasını da aynı gün yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.