Franklin Nehri Hakkında Avustralya

Dünyada Rafting - Franklin Nehri - Avustralya

Franklin Nehri;

Nehre giden yolda çok küçük kasabalar var ancak başkent Hobart'dan ya da Launceston'daki en büyük ikinci kasaba olan Tazmanya'daki gezi planınızı yapmaya ve hazırlamaya başlayın.

Hobart'ta tüm ticari operatörler seferler başlatır.

Hobart'a uçuşlar, Avustralya'daki bütün büyük şehirlerden rezervasyon yaptırılabilir.

Hobart'tan nehri sürmek yaklaşık 4 saat sürer; ancak Strahan'da araç servisinden araç servisine kadar olan sürüş mümkündür, ancak bu araç daha fazla 4 saatlik sürüşe neden olacaktır.

Alternatif olarak Evans Koçları, nehirden ve nehirden bir ulaşım hizmeti sağlayabilirler.

Akarsu Tanımı;

Adanın doğusundaki Tasmania'nın güneybatısında bulunan Franklin Nehri gerçek bir çok günlük keşif yolculuğu sunar. Franklin, ciddi vahşi doğasıyla ünlüdür ve deneyimsiz kayakçılar veya kirişler tarafından teşebbüs edilmemelidir. Franklin Nehri AvustralyaÇok uzak olduğu için sıkıntı çekerseniz tahliye etmek ya da geri çekilmek zordur. Franklin'deki nehir seviyeleri, 1 küpten az tekneleri sürükleyerek 200 kümülere kadar kısa sürede muazzam bir şekilde değişebilir. Franklin Nehri'ni ticari bir sefere katılmak isteyen tecrübesiz maceracılar için iyi bir fikir değildir.

Grade - 1'den 6'ya kadar (yüksek notalar genellikle portaged)

Stil - Havuz Düşümü, kendinden destekli vahşi doğa seferi.

Uzunluk - 6-10 gün, su seviyelerine ve zanaat türüne bağlı olarak.

Sezon - Kasım'dan Nisan'a.

Diğer Hususlar;

Franklin, Milli Parkta bulunur ve seferinize başlamadan önce Tasmanian Parks and Wildlife izni edinmeniz gerekir. Tasmanian vahşi yaşam alanlarında yüksek seviyede minimal etki uygulamaları uygulanmaktadır, bu standartlara uymanız beklenmektedir. İnsan dahil tüm atıkları (tüm rafting tarafları tarafından yapılmalıdır) uygulayın, deterjanların kullanımını en aza indirin ve onları nehir ve diğer derelerden en az 50 metre uzakta kullanın.

Franklin Nehrinde, sadece soba ocağı olup, tüm açık yangınların kesinlikle yasak olduğu anlamına gelir.

Paddling Notes, Campsites ;

Franklin'in pek çok zorluğunu bu kadar kısa bir açıklama ile açıklamak mümkün değildir, nehir için daha kapsamlı rehberlerin yalnızca bazı önemli tehlikeleri ana hatlarıyla çizebilmeleri mümkündür. Onlardan nasıl üstesinden gelmesi size bağlıdır. Seferinize başlamadan önce araştırmanızı yaptığınızdan ve mevcut materyalden bazılarını aldığınızdan emin olun. RAFTİNGO Tavsiyesidir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşın

Lütfen Blog formunu eksiksiz doldurunuz.

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.