Kimler Rafting yapabilir?

Antalya'nın Beşkonak Köprülü Kanyon bölgesinde Rafting yapabilmek için özel yeteneklere
sahip olmanız veya günlerce özel kurs görmek şart değildir. Temiz, berrak suyu ve bol köpüklü şelale akıntıların'da doğa harikası olan Köprü çay da konusunda uzman, bölgeyi iyi tanıyan ilk yardım ve spor aktivitelerinde eğitim almış rehberlerle birlikte gönül rahatlığıyla Turumuza katılabilirsiniz.

RAFTİNGO ekibi olarak rafting turuna başlamadan önce yarım saatlik yaklaşık bir infonun (bilgilendirme) ardından aklınızdaki tüm sorulara ve düşüncelerinizi Turesnasında neleri yapmanız gerektiği neleri yapmamanız gerektiği ve elinizdeki ekipmanınızı nasıl kullanacağınız hakkında bilgilendirileceksiniz.

Ülkemizdeki en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Köprü Çay bu tarihi ve eşsiz doğal güzellikleriyle Türkiye’nin en yoğun Günübirlik Tur yapılan bölgesi haline gelmiştir. Yerli ve özellikle son zamanlarda en çok yabancıların tercih ettiği bölge 7 yaş ve üzerinde yaşlara sahip olan herkesin Rafting turuna katıldığı bir bölgedir. Köprülü Kanyonda Rafting yapma yaşı eğer sağlıkla ilgili herhangi bir problemi yoksa 7 yaş ve üzeridir.

Hamilelerin rafting yapması rehberlerimize bilgi vermeden suya girmesi kesinlikle yasaktır. size vereceğimiz katılım formunda nedenlerini okuyup görebilirsiniz. Raftingo siz değerli misafirlerini her daim düşünmektedir.

Antalya-Köprülü-Kanyonda-Kimler-Rafting-Yapabilir

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.