Kimler Rafting Yapabilir? Hangi Yaş Grupları Rafting Yapabilir?

Kimler Rafting Yapabilir ve Rafting Yaş Sınırı Nedir?

Kimler Hangi Yaşlarda Rafting Yapar?

Antalya'nın Beşkonak Köprülü Kanyon bölgesinde Rafting yapabilmek için özel yeteneklere sahip olmanız veya günlerce özel kurs görmeniz gerekmez. Temiz, berrak suyu ve bol köpüklü şelale akıntıların'da doğa harikası olan Köprü çay da konusunda uzman, bölgeyi iyi tanıyan ilk yardım ve spor aktivitelerinde eğitim almış rehberlerle birlikte gönül rahatlığıyla turumuza katılabilirsiniz.

Antalya Adventures ekibi olarak rafting turuna başlamadan önce yarım saatlik yaklaşık bir infonun (bilgilendirme) ardından aklınızdaki tüm sorulara ve düşüncelerinizi tur esnasında neleri yapmanız gerektiği neleri yapmamanız gerektiği ve elinizdeki ekipmanınızı nasıl kullanacağınız hakkında bilgilendirileceksiniz.

Ülkemizdeki en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Köprüçay bu tarihi ve eşsiz doğal güzellikleriyle Türkiye’nin en yoğun Günübirlik tur yapılan bölgesi haline gelmiştir. Yerli ve özellikle son zamanlarda en çok yabancıların tercih ettiği bölge 7 yaş ve üzerinde yaşlara sahip olan herkesin Rafting turuna katıldığı bir bölgedir. Köprülü Kanyonda rafting yapma yaşı eğer sağlıkla ilgili herhangi bir problemi yoksa 7 yaş ve üzeridir.

Hamilelerin rafting yapması rehberlerimize bilgi vermeden suya girmesi kesinlikle yasaktır. Size vereceğimiz katılım formunda nedenlerini okuyup görebilirsiniz. Antalya Adventures siz değerli misafirlerini her daim düşünmektedir. Bu nedenle hangi aktiviteye dahil olmak isterseniz isteyin bilinmesi gereken herhangi bir sağlık sorununuz varsa mutlaka bize bildirin. Sağlığınızla ilgili sizin sorun görmediğiniz durumlar aktivite esnasında başta sizi ve sizinle birlikte aktivite yapan kişileri olumsuz şekilde etkileyebilir. Unutmayın rafting turu gruplar halinde yapılan bir aktivitedir. Bölgenin rafting seviyesi çocuklar için uygun olsada sizin için uygun olmayabileceğini unutmayın. Haftanın her günü güvenli rafting turlarımıza dahil olmak ve rezervasyon yapmak ve en uygun fiyat paketlerimize ulaşmak için şimdi arayınız.

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.