Kimler Rafting Yapabilir? Hangi Yaş Grupları Rafting Yapabilir?

Antalya Köprülü Kanyon | Kimler Rafting Yapabilir - Yaş sınırı

Kimler Hangi Yaşlarda Rafting Yapar?

Antalya-Köprülü-Kanyonda-Kimler-Rafting-YapabilirAntalya'nın Beşkonak Köprülü Kanyon bölgesinde Rafting yapabilmek için özel yeteneklere
sahip olmanız veya günlerce özel kurs görmeniz gerekmez. Temiz, berrak suyu ve bol köpüklü şelale akıntıların'da doğa harikası olan Köprü çay da konusunda uzman, bölgeyi iyi tanıyan ilk yardım ve spor aktivitelerinde eğitim almış rehberlerle birlikte gönül rahatlığıyla Turumuza katılabilirsiniz.

RAFTİNGO ekibi olarak rafting turuna başlamadan önce yarım saatlik yaklaşık bir infonun (bilgilendirme) ardından aklınızdaki tüm sorulara ve düşüncelerinizi Tur esnasında neleri yapmanız gerektiği neleri yapmamanız gerektiği ve elinizdeki ekipmanınızı nasıl kullanacağınız hakkında bilgilendirileceksiniz.

Ülkemizdeki en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Köprüçay bu tarihi ve eşsiz doğal güzellikleriyle Türkiye’nin en yoğun Günübirlik Tur yapılan bölgesi haline gelmiştir. Yerli ve özellikle son zamanlarda en çok yabancıların tercih ettiği bölge 7 yaş ve üzerinde yaşlara sahip olan herkesin Rafting turuna katıldığı bir bölgedir. Köprülü Kanyonda Rafting yapma yaşı eğer sağlıkla ilgili herhangi bir problemi yoksa 7 yaş ve üzeridir.

Hamilelerin rafting yapması rehberlerimize bilgi vermeden suya girmesi kesinlikle yasaktır. size vereceğimiz katılım formunda nedenlerini okuyup görebilirsiniz. Raftingo siz değerli misafirlerini her daim düşünmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.