Alanya Buggy Safari

Buggy Safari Turu

Alanya Buggy Safari

Alanya çıkışlı Buggy Safari turu, maksimum 2 kişi kapasiteli özel tasarımıyla en zorlu arazi koşullarında dahi kolay hareket ve manevra kabiliyetine sahip olan, saatte 90 km hıza ulaşabilen ve benzinle çalışan 4 tekerlekli içten yanmalı motor sistemine sahip yarı açık arazi aracına Buggy denir. Buggy safari araçları, Atv quad safari araçlarından hem sürüş hem de tasarım açısından belirgin şekilde farklılık gösterir. Buggy safari araçlarında direksiyon ve gaz pedalı mevcutken, atv safari araçlarında farklı bir yapı kullanılır. Bu arazi araçları, harika bir sürüş deneyimi sunarak gücü altında hissettirir ve tozu dumana katar.

Alanya Çıkışlı Buggy Safari Turları

Buggy safari, kendine özgü arazi parkurlarında hava koşullarına bağlı olarak bazen tozlu ve çamurlu zeminde maksimum 2 kişi veya 1 kişiyle yapılan keyifli sürüşler sunan, deneyim ve özel yetenek gerektirmeyen bir arazi aracıdır. Buggy safari turuna başlamadan önce uzman eğitmen tarafından aracın çalışma ve kullanım şekli hakkında yapılacak kısa bilgilendirmenin ardından hızlıca adapte olup kısa ısınma turları atılır.

buggy safari 2Buggy safari araçlarını kullanmak için ehliyet gerekmese de, ciddi sağlık sorunu olmayan 18 yaş ve üzeri katılımcılar araçları kullanabilirler. 18 yaşından küçük katılımcılar ise rehberin onayıyla ebeveynleriyle birlikte araca binebilirler. Buggy safari turları son derece eğlenceli ve heyecan verici bir aktivitedir. Alanya çıkışlı Buggy safari turlarımıza katılarak bu farklı deneyimi yaşamak isterseniz, yerinizi şimdiden ayırtmak için bizi ARAYABİLİRSİNİZ. Buggy safari turları, hava koşullarına bağlı olarak genellikle ortalama 45 ile 60 dakika arasında sürmektedir. Ayrıca, 2'si bir arada Buggy safari ve Rafting turunu birlikte satın alabilir veya farklı combine turlarımızı inceleyerek yaşayacağınız heyecanı katlayabilirsiniz. İndirimli paket seçenekleri ve daha fazla detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler