Kemer Atv Quad Safari Turları

Kemer Atv Quad safari turu

Kemer ATV Quad Safari Turu;

Atv Quad safari terimini muhtemelen duymuşsunuz veya bu araçlarla nasıl sürüldüğünü görmüş olabilirsiniz. Belki daha önce deneyimlemişsinizdir! Atv quad safari araçları, 4x4 motosiklet yapısına benzeyen fakat sürüş esnasında farklı bir deneyim sunan, dört tekerlek üzerinde yönlendirilebilen, en zorlu arazi ve hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilen güçlü bir arazi aracıdır. İki kişilik kapasiteye sahip olan bu özgün araçları kullanabilmek için herhangi bir tecrübe ya da özel bir ehliyete sahip olmanıza gerek yoktur. Tur öncesinde uzman rehber tarafından aracın nasıl kullanılacağı ve neleri içerdiği hakkında bilgi verildikten sonra kolaylıkla keşfedilebilir.

Atv 3Kemer bölgesinden çıkışlı Atv Quad safari turları, rafting turu ile birleştirildiğinde daha eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Tozlu ve topraklı yollarda Atv safari turu yapıp ardından bol yüzme içerikli 14 km'lik bir rafting turuna katılmak neşeli bir gün geçirmenizi sağlar. Standart Atv quad safari turlarının süresi genellikle 40 dakikadır. Rafting turu ile birleştirildiğinde ise her iki turun toplam süresi yaklaşık 3,5 saati bulmaktadır.

Rafting turu ile birlikte katılmak isteyenler, Köprülü Kanyon bölgesine kendi araçlarıyla gelebilecekleri gibi Kemer bölgesinden kalkan servis araçlarıyla da aktiviteye katılabilirler. Yoğunluktan dolayı en geç 1 ya da 2 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Günlük rezervasyonlarda genellikle yer ve araçlar dolu olabilmektedir.

Kemer bölgesinden çıkışlı Atv quad safari turlarımıza katılmak ve sevdiklerinize bu heyecan dolu aktiviteyi hediye etmek isterseniz, devam eden kampanyalarımızı inceleyerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kombine paketlerimizi mutlaka gözden geçirmenizi öneririz. Bu paketlerde bir günde beş etkinliği bir arada deneyimleyebilirsiniz. Combo paketlerimizde açık büfe öğle yemeği sunulmakta olup ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Sizi bu 4x4 macera yolculuğumuza katılmaya davet ediyoruz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.