Antalya KÖPRÜLÜ KANYON, Köprülü Kanyon'da Tarihi Köprüler

Rafting Köprülü Kanyon;

Türkiye'de Antalya il sınırları içerisinde bulunan Tarihi Köprülü Kanyon Manavgat ilçesi Beşkonak beldesinde yer alır. Köprülü Kanyona adını veren köprüçay ırmağı üzerinde bulunan kemerli tarihi taş köprüsünden alır. Yakın tarihte korkulukları olmayan köprü orman köylülerinin üzerinde kamyonlarla tomruk taşımacılığı yaptığı bilinmektedir. Bir rivayete göre taşıma esnasında kamyonlardan birinin aşağı düştüğü söylenir. Bölgeye turizmin gelmesiyle köprü onarımdan geçirilmiş ve tarihi dokusunu bozmadan orjinale yakın yanlara taş duvarlar örülmüştür. Şimdilerde üzerinde Rafting botlarının geçtiği ve binlerce turist gezginlerinin gözlerini alamadığı, üzerinde resimler çektirdikleri bir köprü haline gelmiştir. Antalya turizmi açısından önemi oldukça büyüktür.

köprülü kanyon tarihi köprüsü antalyada rafting severleri bekliy

KÖPRÜLÜ KANYON AİLELERİN TERCİHİ

Evet aileler için ideal bir açık hava macerası diye adlandırabiliriz. Köprüçay ırmağı üzerinde aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte harcanan harika anıları yaratırken, doğal oksijeni bol açık havada çocuklarınızla birlikte yapılan rafting heyecanının keyfini çıkartacaksınız. Doğanın harika olan atmosferini tanımaya başlayacak ve çok eğlenceli vakit geçireceksiniz. köprülü Kanyon rafting rehberlerimiz hevesli, emniyetli bir şekilde sizlerle vakit geçirmek için rafting heyecanına davet etmekten memnuniyet duyarız. Köprülü Kanyon'da rafting yaparak bilinmeyen yerleri keşfetmek için bekliyoruz.

Antalya Köprülü Kanyon'da Yapılan Aktivitelerin En Güncel Listesi

Köprülü Kanyon'da Yapılan Aktivitelerin En Güncel Listesi

Beşkonak Köprülü Kanyon tarihi olduğu kadar bir dizi ekstreme turlarına'da ev sahipliği etmektedir.
Antalya'nın her neresinde olursanız olun ulaşım kolaylığı sayesinde mutlaka gidilip görülmesi gereken yerler arasındadır. Tatilinize heyecan katmak istiyorsaniz sizler için derlediğimiz Beşkonak Köprülü Kanyon bölgesinde yapılan en güncel tur aktiviteleri listesine bakmadan karar vermemenizi öneririz.


En Güncel Antalya Beşkonak Köprülü Kanyon Tur Aktiviteleri Listesi;


Rafting Turu
• Canyoning Turu
• Trekking Turu
• Zipline Turu
• Buggy safari Turu
• Jeep Safari Turu
• Offroad Turları
• ATV Quad Safari Turu
• Tazı Kanyonu Turu
• Çadır Kamp
• Selge Antik Turları


Listemizde yer alan aktivitelerin tamamı için Antalya merkez ve ilçelerinden ulaşım imkanı mevcuttur. Kendi araçlarıyla gelecek olanlar sitemizde yer alan kolay konum ve harita bilgilerine ulaşabilirler.

Antalya Köprülü Kanyon'da Yapılan Aktivitelerin En Güncel Listes

Köprülü Kanyon Beşkonak Bölgesinde Balık Izgara, Közde Alabalık Yemeği

Köprülü Kanyon Beşkonakta Balık Izgara | Közde Alabalık Yemeği

Köprülü Kanyon Beşkonak Bölgesinde Balık Izgara, Közde AlabalıkKözde Alabalık Izgara;

Köprülü Kanyon Beşkonak bölgesine yaprak sarması arasında közde alabalık yemeği yerken parmaklarınızı ısıracaksınız! İster rafting turu sonrası isterseniz akşam üzeri sevdiklerinizle bölgenin en lezzetli yemekleri arasında yer alan balık ızgarasını tadarak, ırmak kenarının serin suları kıyısında afiyetle yiyeceksiniz. Üzüm yaprağı arasında alabalık daha önce yemediyseniz mutlaka yemenizi tavsiye ederiz. Yemek rezervasyonu için bizleri arayıp yerinizi ayırt edebilirsiniz. Köprülü Kanyon bölgesinin en nezih restoranında farklı damak tatlarına göre hazırlanmış enfes yemekleri tatmanızı, ırmak kıyısında doğal ortamımıza sizleri bekliyoruz.

Köprülü Kanyon Beşkonak Kahvaltı Yerleri, Rafting Öncesi Serpme Sabah Kahvaltısı

Köprülü Kanyon Ve Beşkonak Kahvaltı Yerleri | Sabah Kahvaltısı

Köprülü Kanyon Beşkonak Bölgesinde Balık Izgara, Közde AlabalıkKöprülü Kanyon Beşkonak Kahvaltı;

Antalya Köprülü Kanyon bölgesinde Köprüçay ırmağının serin suları kenarında doğanın kalbinde sevdikleriniz ile kahvaltı yapabilirsiniz. Tesisimiz ırmak kıyısında olup rafting turu öncesi sabah kahvaltı yaparak bölgeye özgü taze tereyağı ve peynirlerinin tadına bakabilir sonrasında sizi bekleyen Rafting macerasına katılabilirsiniz. Köprülü Kanyon’da kahvaltı yapmak için iletişim numarasından bizi arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turu Parkuru ve Fiyatları

Köprülü Kanyon Rafting Ne Kadar? | Köprülü Kanyon'da Rafting

Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turu Parkuru ve Fiyatları, KöprülKöprülü Kanyon Rafting Ne Kadar?

Köprülü Kanyon resmi belirlenen parkur uzunluğu 14 km’dir. 2 si büyük 4-5’e yakın rapitleri (şelaleleri) bulunur. Köprülü Kanyonda rafting turuna dahil olmak isteyenler için almış oldukları hizmetle orantılı farklı fiyatlar vardır. Fiyat politikaları tamamen hizmetle doğru orantılıdır. Grupların yoğunluğu, ulaşım hizmeti, özel yemek ve özel bot talepleri her biri fiyatları etkileyen unsurlardır. Bu nedenle rafting turuna gelmeden önce mutlaka operatörlerden veya rafting firmalarından bilgi alınmalıdır. Rafting doğaçlama yapılamaz. Kişi sayılarına göre 1 gün öncesinden hazırlık yapılıp sistemli ve bir düzen içerisinde olması gerekir. Bu nedenle gelmeden en geç 1 gün önce saat 00:00’ a kadar bizi aramanızı tavsiye ederiz. Aracı firma veya her hangi bir tur acentesi değiliz, raftingin kendisiyiz. Bu sebepten dolayı aracı firmalara göre fiyatlarımız daha uygundur. Kaliteli ve aracısız direkt bir rafting turuna katılmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Köprülü Kanyon Rafting turları'nın güvenli adresinde sizleri heyecanla bekliyoruz.

Manavgat Köprülü Kanyon ve Köprüleri Hakkında Kısa Bilgi

Köprülü Kanyon Hakkında Kısa Bilgi | Manavgat Köprülü Kanyon

Manavgat Köprülü Kanyon ve Köprüleri, tarihi köprülü kanyon köprManavgat Köprülü Kanyon

Köprülü Kanyon Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Boz yaka yolu üzerinden gidilmektedir. Köprülü Kanyonda İki Adet kemerli taş köprü bulunur. Oluk köprü bunlardan bir tanesidir. Oluk köprü daha alçak konumda olup adeta yeni yapılmışcasına dimdik ayakta durmaktadır. Bir diğer köprüsü asıl kanyon üzerinde bulunan büyük kemerli taş köprüdür. Bu köprü ise Karabük köyü ve Beşkonak beldelerini birbirine bağlar. Eski dönemlerde üzerinden tomruk taşımacılığı yapan kamyonlar geçmiş buna rağmen bu köprüde yine ayakta ve sağlam durumda günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Köprülü Kanyon taş köprüleri eski roma dönemi (pamfilya) günümüze kadar gelmiştir. Köprülü kanyon şimdilerde rafting sporuyla ön plana çıkmış ve doğa sporu severler tarafından görselliği bakımından tam not almış bir bölgemizdir. Siz de bölgeyi görmek ve doğaya yolculuk yapmak istiyorsanız bizleri ARAYARAK bölgede düzenlediğimiz etkinliklerden her hangi birine katılabilir, bizimle güvenli yolculuğa çıkabilirsiniz.

Köprülü Kanyon’da Ne Yapılır? Köprülü Kanyon Turları Hakkında

Köprülü Kanyon’da Ne Yapılır? | Köprülü Kanyon Gezi Turları

Köprülü Kanyon’da Ne Yapılır Köprülü Kanyon Turları Hakkında bilKöprülü Kanyonda Ne Yapılır?

Köprülü Kanyon dünyaca ünlü marka haline gelen bölgelerimiz arasında yerini almıştır. Köprülü Kanyona geldiğinizde birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Konaklamalı gelmek isteyenler bölgeye özgü bungalov tarzı evlerde konaklayarak doğanın sessizliği arasında ruhunuzu dinlendirebilir, isterseniz Selge antik kentine çıkıp eski roma tiyatrosunu görebilirsiniz. Adını köprülerden aldığı meşhur Köprülü Kanyona gidip tarihi köprüleri üzerine çıkarak doğal bir cennet olan kanyonu izleyebilirsiniz. Biraz yukarı çıktığınızda yeni keşfedilen Tazı Kanyonuna gidebilir küçük trekking yürüyüşleri yapabilirsiniz. Zipline turlarında halatlara asılı kalarak 250 metre kayabilir, Canyoning turlarına katılarak kanyon içerisinde serin sularda yolculuğa çıkabilirsiniz. Ama asıl bölgeye geliyorsanız size şiddetle rafting yapmanızı öneririz. Yerli yabancı binlerce kişinin rafting yaptığı bölgede sizde rafting yaparak bu deneyimi yaşama fırsatı elde edebilirsiniz. Köprülü Kanyon bölgesindeki etkinliklerimizden her hangi birine katılmak isterseniz bizi ARAMANIZ yeterlidir.

Köprülü Kanyon'da En İyi Rafting Firması, En Güvenli Rafting Turu

Köprülü Kanyon En İyi Rafting Firması | En İyi Rafting Turu

Köprülü Kanyon'da En İyi Rafting Firması, En Güvenli Rafting TurEn İyi Rafting Firması;

Antalya Köprülü Kanyon bölgesinde onlarca rafting firması bulunmaktadır. Tüm raftingcilerin rafting başlangıç noktası aynıdır. Lakin her rafting firmasının tesis konumları farklı farklı yerlerde bulundukları için rafting parkur uzunluklarında farklılıklar olup misafirin kalite isteklerine göre hizmet vermektedirler. Köprülü Kanyon’da en iyi firmasını arıyor ve bulmak istiyorsanız tarihine ve misafir kapasitesine bakmanızda fayda vardır. Kullandığı rafting ekipmanları, Rafting turu gerçekleştiren rehberlerin uzmanlığı tüm bunlar en iyi rafting firmasında olması gereken kriterlerden bazılarıdır. Köprülü Kanyonun en iyi rafting firması en eğlencelisi ve ailenizle güvenle rafting turuna katılabileceğiniz yasal firmalardır. Unutmayın çok ucuz rafting, her zaman ucuz hizmet almanız anlamına gelmektedir ve genellikle bu tip rafting yaptıranların yasal hiçbir sorumluluğu sigorta veya gerekli belgelere sahip değildirler. Vereceğiniz ücret almış olduğunuz hizmetle orantılı olmalıdır. Antalya ve ilçelerinden haftanın her günü rafting turları için rezervasyon yaparak sende ailen ve sevdiklerinle beraber güvenle rafting heyecanına katılabilirsiniz. Bölge ve turlarımız hakkında detaylı bilgi almak için Arayınız!

Köprülü Kanyon Bungalov evleri , Bungalov Tipi Evler

Köprülü Kanyon Bungalov evleri | Beş Konak Bungalov Tipi Evler

Köprülü Kanyon’da Bungalov Konaklama;

Köprülü Kanyon bölgesinde birbirinden güzel doğa evleri olarak bilinen bungalov evler mevcuttur. Bir çoğu ırmak kenarına kurulan bu evlerde konaklama insana yaşadığını hissettirir. Köprüçayın her iki yakasında da bulunan bungalov evler doğaseverlerin konaklamak isteyeceği yerler arasındadır. Köprülü Kanyon Bungalov evleri , Bungalov Tipi Evlerde konaklamaAilenizle güvenle kalabileceğiniz tesisler ailelere özel konaklama tiplerine sahiptirler. Köprülü Kanyon’da bungalov ev tipi tesislerin az olması bölgenin yoğun sezonunda konaklamak isteyenler için yer bulma konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Fakat tatil ve gezi planlarını birkaç önceden bilen tatilciler için erken rezervasyon sayesinde bu sıkıntıyı da giderilmiş olur. Hem konaklamak hem de bölgede aktivitelere katılmak isteyenler ‘’rafting, canyoning, zipline ‘’ Turlarına katılabilir doğa içerisindeki bu renkli yolculuğa heyecan katabilirler. Sizde bir macera turuna katılmak istiyorsanız sayfamızdan bizimle iletişime geçip kendinize uygun tur paketlerinden her hangi birini seçebilirsiniz. Rafting ve diğer tur Rezervasyonları için ARAYIN!

Köprülü Kanyon'da Konaklama Ücretleri, Doğa Evleri Fiyatları Hakkında

Köprülü Kanyon Konaklama Ücretleri | Doğa Evleri Fiyatları

Köprülü Kanyon'da Konaklama Ücretleri, Doğa Evleri Fiyatları, AnKöprülü Kanyon, Beşkonak Konaklama Fiyatları;

Antalya Köprülü Kanyon ve Beşkonak bölgesinde konaklama fiyatları kalınacak oda tiplerine ve alınacak hizmet kalitesiyle doğru orantılı olarak değişmektedir. Konaklama paketleri içerisinde yer yer kampanyalı fiyatların duyurusu yapılmaktadır. İster taş evlerde konaklama seçin ister bungalov oda tipini seçin Köprülü kanyon bölgesinden mutlu ayrılacağınız kesin. Konaklama esnasında yiyeceğiniz yemeklerin tamamı doğaldır. Yaprak sarmasında alabalık bölgede en bilinen yiyecekler arasında yer almaktadır tavsiye ederiz. Konaklama esnasında rafting turuna katılmak istiyorsanız bizi arayarak macera turlarına katılabilirsiniz. Haftalık değişen fiyat ve kampanyalar hakkında bilgi alabilir, REZERVASYON detayları için bizi arayabilirsiniz.

Mavi Rafting Sularıyla Ünlü Köprüçay, Köprülü Kanyon Mavi Rafting Turu

Mavi Rafting Sularıyla Köprüçay Irmağı | Köprülü Kanyon Suları

Mavi Rafting Sularıyla Ünlü Köprüçay, Köprülü Kanyon Mavi RaftinKöpüklü Mavi Rafting Köprüçay Suları;

Akdeniz’in maviliğini bilmeyen yoktur! Hani yeşil ile mavi arası baktığınızdaki o renk ahengini! Türkiye ırmakları arasında temizlik ve berraklık açısından hiç bu kadar güzel bir akarsu mavisini görebileceğiniz bir ikinci Köprüçay yoktur. Köprülü Kanyon içerisinden doğan doğal su kaynakları Köprüçayı benzersiz ve eşsiz kılmaya yetiyor. Bu denli berrak sularda rafting yapmanın keyfini başka hiçbir yerde yaşayamazsınız! Mavi rafting sularda yolculuğa çıkmak istiyorsanız her gün bölgede düzenlemiş olduğumuz rafting turuna katılabilir sıcak havalarda serin sulara doğru yolculuğa çıkabilirsiniz. Rezervasyon detayları için arayınız.

Köprülü Kanyonda Ne Yapılır? Antalya Köprülü Kanyon Özellikleri

Köprülü Kanyonda Ne Yapılır? | Köprülü Kanyon Özellikleri

Köprülü Kanyonda Ne Yapılır Antalya Köprülü Kanyon Özellikleri,Köprülü Kanyon Antalya

Antalya Köprülü kanyonun tarihi çok eskilere dayanmaktadır. En güzel dönemlerini şüphesiz roma dönemi çağında yaşamıştır. Selge antik kentine yakınlığıyla bilinen Köprülü Kanyon, köprüçay ırmağı sayesinde bölgede yaşayanlara adeta can suyu olmuştur. Köprüçay suyu binlerce bitki çeşitliliği oluşmuş ve yabani hayata ev sahipliği yapmıştır. Son zamanlarda Köprülü kanyonda ne yapılır sorusu meraklılarca sıkça sorulmaktadır. Köprülü kanyonda rafting spor turizminin gelmesiyle yapılacaklar listesinde ilk sırayı almaktadır. Rafting yapmak istemeyenler ise bölgenin tarihi ve doğal dokusunu hissetmek için küçük trekking yürüyüşleri yaparak bölgeyi keşfedebilir ve elbette bölgenin adını aldığı meşhur Köprülü Kanyon taş köprülerini görebilirler. Köprülü Kanyon rafting turlarına katılmak ve daha fazla heyecan arıyorsanız rezervasyon yapabilirsiniz.

Türkiye'nin En Güzel Kanyonu Köprülü Kanyon

Türkiye'nin En Güzel Kanyonu | Antalya Köprülü Kanyon

En Güzel Kanyon Köprülü Kanyon;

Adını köprüçay üzerinde yer alan 2 tarihi köprüsünden alan (oluk köprü ve büyük kanyon köprüsü) köprülü kanyon milli park sınırları içinde olup koruma altına alınmıştır. Hem Selge antik kentine hem de eski PAMFİLYA yolu üzerinde olması sebebiyle günden güne değeri su yüzeyine çıkmaktadır. Türkiye'nin En Güzel Kanyonu Köprülü Kanyon, köprülü kanyonun giKöprülü kanyonun büyük köprüsüne yakın çok bilinmese de eski döneme ait kilise kalıntıları yer almaktadır. Ama asıl ününü rafting spor turizmi ile duyurmayı başarmıştır. Her yıl yüzbinlerce yerli yabancı turistlerin geldiği bölge Antalya sıcağından bunalanlar içinde bir kaçış yolu haline gelmiştir. 45 dereceleri bulan yaz sıcakları köprülü kanyon bölgesini köprüçay sayesinde bir nebze de olsa serinlemek ideal bir yer halini almıştır. Doğal güzelliği ve tüm ihtişamıyla dimdik ayakta el değmemiş gibi görünen köprülü kanyon köprüleri mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasında rotanızda olması gereken önemli bir bölgedir. Siz de köprülü kanyon bölgesinde rafting yapmak istiyor ve bu doğal güzellikleri görmek istiyorsanız iletişim hatlarımızdan her hangi birini arayarak detaylı bilgi alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz! Haftanın her günü köprülü kanyona gidiş dönüş ulaşım araçlarımız vardır. Sizde sevdiklerinizle rafting yaparak hem eğlenin hem de bölgenin doğal güzelliğinin tadını çıkartın. Köprülü Kanyonun gizli dünyasına sizleri de bekliyoruz.

Köprüçay Rafting Su Sıcaklığı ve Suyun Derecesi Hakkında

Köprüçay Rafting Su Sıcaklığı Ve Su Derecesi | Köprülü Kanyon

Köprüçay Rafting Su Sıcaklık Derecesi;

köprülü kanyon suyun derecesi suyun sıcaklığı 9 dereceSu sıcaklığı, Köprülü kanyon'da kanyon içerisinde su kaynaklarının yakın akan kısımlarında 9 derece olup yaz kış değişmez ve aynıdır. Fakat tüm çay boyunca bunu söylemek doğru olmaz yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında su kaynağından uzaklaştıkça suyun derecesi kısmende olsa yükselip 15 derecelere kadar yükselmektedir. Tüm köprüçay boyunca derecesi aynı diyemeyiz. Yinede akan çay emsallerine göre oldukça soğuk diyebiliriz.

Büğrüm Köprü Oluk Köprü Nerede Nasıl Gidilir? Antalya Büğrüm Köprüsü

Büğrüm Köprü Oluk Köprü Nerede Nasıl Gidilir? Büğrüm Köprüsü

büğrüm oluk köprü Antalya Manavgat Köprülü KanyonBüğürüm Köprü;

Büğrüm Köprüsü diğer adıyla oluk köprü eski roma ımparatorluğu döneminden günümüze kadar gelmiş en güzel eserlerden birtanesidir. Köprünün kemerleri öylesine muazzam bir işçilikle yapılmıştır ki görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Eski ipek yolu geçidi olarak kullanılan Büğrüm Oluk köprü uzerinde yüzyıllarca ticaret geçişleri yapılmış yakın cağda ise yörüklerin yayla yolu olmuştur. Şimdilerde ise Büğrüm Oluk Köprü rafting turizminin gelmesiyle üzerine çıkılıp fotoğraf çekilen bir yer haline gelmiştir. Peki Büğrüm Oluk köprü nerededir? Büğrüm Oluk köprü Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı beşkonak beldesinde köprülü kanyon milli park sınırları içerisinde yer almaktadır. Karabük köy girişine yaklaşık 9 km uzaklıktadır. Tüm Raftingcilerin Rafting başlangıç noktasına 400 m kadar bir mesafededir. Görülmesi gereken ender kemerli köprülerden birisidir.

Türkiye'de Bir Doğal Cennet Köprülü Kanyon, Antalya Köprülü Kanyon Bölgesi

Türkiye'de Bir Doğal Cennet Köprülü Kanyon | Köprülü Kanyon

Türkiye'de Bir Doğal Cennet Köprülü Kanyon, Antalya Köprülü KanyHarika Köprülü Kanyon;

Türkiye mevsimi, doğası ve konumu itibarı ile güzellikleriyle zengin bir ülkedir. Antalya ilimiz ise bu güzelliklerin adeta tacı gibidir. Antalya Manavgat iline bağlı yaklaşık 40 km mesafede bulunan meşhur köprülü kanyon, yeşil orman örtüsü, bitki çeşitliliği, bol oksijeni ve 2 köyü ortadan ayıran mas mavi köprüçayı sayesinde görülmesi ve gidilmesi gereken bir yerdir. Ayrıca köprülü kanyon, Rafting sporunun ülkemizde dünyaya açılan bir kapısı da diyebiliriz. Binlerce yerli ve Yabancı turistlerin geldiği bölge kıskandıracak güzellikte olduğundan gelenin tekrar gelmek istediği bir yer haline gelmiştir. Köprülü Kanyona geldiğinizde karşılaşabileceğiniz 3 temel şey nedir diye soracak olursanız 1 yeşilin neredeyse her tonu 2 tarihi görselliği ve 3 doğal bir cennet ile karşılaşırsınız. Sizde bu doğal cenneti keşfetmek, akıntıya kendinizi bırakıp Rafting yapmak isterseniz iletişim numaralarımızdan her hangi birini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Köprülü Kanyon’da Ne Yenir? Rafting Yemek Çeşitleri Nelerdir? Köprülü Kanyon Piknik Alanı

Köprülü Kanyon’da Ne Yenir? | Rafting Yemek Çeşitleri Nelerdir?

Rafting Yiyecek İçecek;

Köprülü Kanyon yemek çeşitleri ve köprülü kanyon piknik alanı, AAntalya Köprülü Kanyon’da ne yerim diye düşünenler işte size bölgenin en enfes yiyecekleri! Eğer bir Rafting turuna katıldıysanız seçmiş olduğunuz pakete dahil çeşitli yemek seçenekleri bulunmaktadır. Standart yemek paketi açık büfe olarak sunulur. İçerisinde közde pişirilmiş Tavuk şiş, pilav, mevsim salatası, mevsim meyvesi verilmektedir. Harici ekstra paketin içerisinde ise közde alabalık, et şiş, kuzu çevirme, pirzola verilmektedir. Köprülü Kanyona kendi şahsi araçlarınızla geldiyseniz eğer tarihi taş köprüye yakın sıralı gözlemeciler vardır sıcak sıcak yiyebilirsiniz. Ailece geldiyseniz milli park alanı içerisinde yer alan mesire alanında piknik yapabilirsiniz. Bölgenin en leziz yemeklerini tatmak istiyorsanız bizi arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Köprülü Kanyon Piknik Alanları Ve Rafting Turları Hakkında

Köprülü Kanyon Milli Parkı Ve Piknik Alanları;

Ulu önderimiz M.Kemal Atatürkün'de dediği gibi hiç şüphesiz Antalya dünyanın en güzel şehridir. Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Köprülü kanyon bugün koruma altında olup milli park alanı içerisinde yer almaktadır. Köprülü Kanyon Piknik Alanları Ve Rafting Turları, Antalya raftiYerli ve yabancı binlerce kişinin ziyaret ettiği bölge tarihi yapılarıylada dikkat çekmektedir. Selge antik kenti bunlardan en önemlileri arasında yer almaktadır. Ayrıca halka açık olan ırmak kıyısında bulunan piknik alanları, su üzerinde bulunan ahşap çardakları üzerinde dinlenebilirsiniz. Fakat bir rafting turu satın almak istiyorsanız tavsiyemiz bunu 1 gün önce planlayıp erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Bölgenin yoğun olduğu zamanlarda özellikle hafta sonlarında rafting maceranız hüsranla bitebilir. Piknik yaparken ansızın birileri yaklaşarak rafting yapmak istermisiniz diyerek sizi apartopar bekleyen delme çatma botlara bindirerek bir kaç km rafting yaptıktan sonra sizi orada bırakıp yürüyerek dönmek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle planlı bir rezervasyon yapmanızı öneriyoruz. Raftingo Adventure ile bütçenize uygun rafting tur paketlerinden her hangi birisini satın alarak güvenli ve olması gerektiği gibi kurallara uygun hizmet alırsınız. Detaylı bilgi için lütfen İLETİŞİM sayfamıza giriniz.

Köprülü Kanyon'da Tam 14 km Rafting Turu Macerası

Antalya Köprülü Kanyon'da Tam 14 Km Rafting Turu Macerası

Köprülü Kanyon'da Tam 14 km Rafting Turu Macerası, Antalya raftiTam 14 Km Rafting Yapıyoruz;

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı olan köprülü kanyon milli park alanı yaklaşık 25 yıldır su sporları turizminde binlerce yerli ve yabancı misafirlere ev sahipliği yapmaktadır. Bir çok rafting firması olmasına rağmen restoranların konumundan dolayı 14 km tam parkur yaptıran firma sayısı ne yazıkki oldukça az sayıdadır. Bir rafting turuna katılmadan önce iyi araştırma yapılmalı ve gerçekten güvenli ve restoran konumunun ırmak kıyısında olmasına ve araç otoparkının olup olmadığına dikkat edilmelidir. Sevdiklerinizle Tam rafting parkuru yaşamak için İLETİŞİM bölümünde bütçenize uygun güvenli bir tur armağan edin. Eksiksiz Tam parkur heyecanını güvenle Raftingo Adventure ile yaşayabileceğinizi unutmayınız!

Rafting Fırsatları, Köprülü Kanyon Beşkonak Rafting Kampanyaları Hakkında

Çılgın Fırsat Paketleri | Köprülü Kanyon Rafting Fırsatları

Rafting Fırsatları, Köprülü Kanyon Beşkonak Rafting KampanyalarıÇılgın Fırsatları Yakala;

Bu yılın en çılgın rafting eğlencesine katılmayı düşünüyorsan işte tam sana göre gruplara ve ailenize özel rafting fırsatları ve kampanyaları. Her hafta düzenli olarak misafirlerimizin bütçelerine uygun düzenlemiş olduğumuz fırsat paketleri sayesinde rafting yapmayan kalmayacak! Antalya Köprülü Kanyon'da rafting heyecanını herkes yaşasın diye özenle düzenlemiş olduğumuz paketleri takip ediniz. Haftanın her günü ulaşımlı veya kendi aracıyla gelenler için kaçırılmayacak fiyatlar için Hemen ara ve eğlenceyi erteleme. Antalya'nın bilinen en iyi rafting firmasında rafting keyfini doyasıya çıkar. Şimdi tıkla en güncel kampanyaları gör.

En Eğlenceli Ve En Güvenli Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turları

Antalya'nın En İyi Rafting Firmasında Heyecan Dorukta | Rafting

En Eğlenceli Ve En Güvenli Antalya Köprülü Kanyon Rafting TurlarRafting Turların'da En İyisi;

Rafting denilince onlarca firma arasında açık ara önde gelen Antalya Rafting turları misafir memnuniyeti ve çılgın rehberleri sayesinde bu sezonunda en iyileri arasında yer almıştır. Aileniz ve arkadaş gruplarınızla güvenle rafting keyfi yaşayıp Jeep safari, Buggy safari, Kanyoning ve Ziplinen turları ile de eğlenceye farklı bir boyut getirerek heyecanı doruklara taşımıştır. Ulaşımlı ulaşımsız yemekli ve yemeksiz paket seçenekleri ile bütçenize en uygun turu bulacağınıza emin olabilirsiniz. Sende sana uygun paketi seç eğlenceden geri kalma. Haftanın her günü maceraya varım diyorsanız bize katılın ve birlikte maceraya koşalım. Detaylı bilgi ve rezervasyon için Antalya'nın en güvenilir firmasında yerinizi alın.

Antalya Beşkonak Köprülü Kanyon Rafting Rezervasyon Detayları Hakkında

Antalya Beşkonak Köprülü Kanyon Rafting Rezervasyon Detayları

Antalya Beşkonak Köprülü Kanyon Rafting Rezervasyon Detayları HaRafting Turu Rezervasyon;

Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turlarına katılmak şimdi çok daha kolay. Bölgenin en uygun ulaşım + öğle yemeği dahil rafting turlarını bütçenize özel ücretle sunan Antalya Rafting turları kalite ve güvenlikten ödün vermeden bölgede yetişmiş çoklu diller bilen rehberleri sayesinde bölgenin öncüleri arasında yerini almaktadır. Siz de bizimle rafting turlarına katılıp sınırsız eğlenceye dahil olmak istiyorsanız REZERVASYON formunu doldurarak veya iletişim hattımız olan +90 0534 820 1169 numarasını arayarak detaylı bilgi ve rezervasyon detaylarını öğrenebilirsiniz.

Beyaz Su Rafting Gezisi Beşkonak Macera Turu

Beyaz Su Rafting Gezisi | Beşkonak Rafting Macerası

Beşkonak Rafting Grup Turları;

Beyaz Su Rafting Gezisi Beşkonak Macera Turu, Antalya Beşkonak rBir beyaz su rafting gezisinin heyecan ve bağlarının üstünde, doğayı tamamen yeni bir şekilde deneyimlemeye başlıyorsunuz. Rafting sizi pek çok insanı görmeyen, sizi yaban hayatı ile yakınlaştıracak ve suyun olmadığı sürece ulaşmayı neredeyse imkansız olan yerlere seyahat etmenizi sağlayacak alanlara götürür .

Tehlike, müthiş manzara ve ekip çalışması, 200 yıllık olgunlaşmış yaşa erişmek için rafting yapan ve hala güçlü beyaz suyun yaratılmasına yardımcı olan şeydir. Dolayısıyla, Çılgın arkadaşınızın yaklaşmakta olan düğününü kutlamanın eğlenceli bir yolunu arıyorsanız veya çılgın bir mücadeleye hazır olan bir ton arkadaşınız varsa, burada beyaz su raftingi hakkında bilmeniz gereken her şey var.

Oluk köprü Eurymedondur Hakkında

Oluk Köprü - Eurymedondur Köprüsü | Beşkonak Köprüleri

Oluk köprü Eurymedondur köprüsü, beşkonak köprüsüOluk köprü Eurymedondur;

Oluk köprü Antalya'nın Köprülü Kanyon bölgesinde yer almaktadır. Türkiye'de eski Roma İmparatorluğu'nun başkenti olan Selge antik şehrine oldukça yakındır. Tarih deki ilk ismi Eurymedondur ve Köprüçay nehri üzerinde yer alan tarihi bir Roma köprüsüdür. 14 metre uzunluğunda ve 3,5 metre genişliğe sahiptir. Harç kullanmadan yapılmış kamalı taşlar muhteşem bir işçilikle biri birbirine bindirme yoluyla tonlarca ağırlığı kaldırabilir. Selge antik Kentinin en parlak döneminde inşa edilmiştir. Oluk Köprüye ulaşım kolaydır Antalya merkeze yaklaşık 80 km uzaklıkta olup serik ilçesinden hemen sonra gelen Taşağıl kavşağından içeri girilerek sağır in köyü ardından 30 km kadar orman yolu takip edilerek ulaşım sağlanır. Yolların asfalt olması arazi araçları olmaksızın her türlü araçla ulaşım imkanı kolay ve rahatır. Yaz aylarında haftanın her günü Raftingo ulaşım araçlarıyla gidebilirsiniz. detaylı bilgi almak için sitemizin İLETİŞİM bölümünden bizleri arayabilirsiniz.

Avantajlı Antalya Rafting Turları Köprülü Kanyon'da Rafting

Rafting Turu Avantajları | Antalya Rafting Turları

Rafting Turu Avantajları;

 • Gezi sırasında harika bir egzersiz yapabilirsiniz.
 • Tecrübelerinizin fotoğraf ve videolarını tur şirketimizden alabilirsiniz. Normal şartlarda elinizde doğa içerisinde bir kürek ile fotoğraf çekinmek neredeyse imkânsızdır, bu nedenle rafting tecrübelerinizi anmak için sunduğumuz hoş bir özelliktir.
 • Köprülü Kanyon Irmağında yüzünüze vuran akıntı esintisi ve suyun yüksek hızı, yüksek adrenalin yaşamanızı sağlar.
 • Rafting turları hem aileler hem de meslek kuruluşları için paha biçilemez bir ekip oluşturma deneyimi sunar.
 • Rafting Turları geniş bir yaş grubunda uygundur herkesin en az gereksinimi karşılaması şartıyla bir rafting turu harika bir grup gezi fırsatı sunmaktadır.

Avantajlı Antalya Rafting Turları, RAfting turuna katılmak iyi hRafting Turu Dezavantajları;

 • Bot içinde küstah bir yolcunuz varsa, yolculuk süresince sıkışmış olursunuz.
 • Nehre ve çeşitli engellerine konsantre olduğunuz için, geçen güzel sahneye bakmak için zamanınız olmayabilir.
 • Rehberlerinizin sözü dışındaki yapılmış olan bireysel davranış ve hareketler istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir ve bu kazalar sonucu grubunuzun moral ve motivasyonunu bozabilir.

Raftingo gezi, her müşteri grubunu kendi lisan ve yaş gruplarına göre ayırarak bot içerisinde tur boyunca olası dezavantajları en aza indirmektedir.

Köprülü Kanyon'da Farklı Bir Rafting Turu Deneyimi Yaşayın

Mükemmel Bir Rafting Turu Deneyimi Yaşayın | Köprülü Kanyon

Heyecanlı Rafting Turları;

Köprülü Kanyon'da Farklı Bir Rafting Turu Deneyimi Yaşamak içinKöprülü Kanyon Bölgesine seyahat ederken Raftingo ile güvenilir, titiz, atletik macerayla birlikte farklı bir deneyimin keyfini çıkaracaksınız, rafting turu yeni yerler hakkında bilgi edinmek ve yeni arkadaşlar edinmek için harika bir yoldur. Rafting turlarına katılanlar genelde aynı gün içerisinde Canyoning ve Trekking gibi başka turlara entegreli olarak yapılabilir bir spor olarak bilinir. raftingo Advanture Misafirleri genelde rafting + Canyoning ikisi bir arada turlarını tercih etmektedirler.

Diğer tatil deneyimleriyle karşılaştırıldığında, rafting turları aileler ve küçük gruplar için ekonomik bir eğlence sağlayabilir. Yalnız veya çift olarak seyahat ediyorsanız da, başarılı bir rafting turu için ekip çalışması ve etkileşim yoluyla unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Turlarımız hakkında daha fazla bilgi ve datay almak için web sayfamızın iletişim bölümünden bizleri arayabilirsiniz. Macera dolu Günler geçirmeniz dileklerimizle Raftingo Advanture Trips Company

Antalya'da Kaliteli Bir Rafting Turu

Antalya'da Kaliteli Bir Rafting Turu | Köprülü Kanyon rafting

Antalya'da Kaliteli Bir Rafting Turu, köprülü kanyon raftin turuKaliteli Rafting;

Köprülü Kanyon bölgesinde 22 yıldır rafting turları düzenliyoruz. Zamanın bize vermiş olduğu tecrübeyle misafirlerimizin önce can güvenliğini düşünerek eğlendirmeye calışırız. Bilindiği üzere rafting gruplarla gerçekleştirilen bir spordur. Grupları yönetmek, yönlendirmek, isteklerine cevap vermek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Kadronuzun tecrbesi, işin ehli olan rehberleriniz, operasyon kadronuzun iyi olması gerekmektedir. Kaliteli bir rafting turuna katılmak istiyorsanız bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Köprülü Kanyon macera turlarına hazırmısınız! Raftingo'nun size özel hazırlamış olduğu gruplara özel inanılmaz fiyat fırsatlarını kaçırmayın. ister günübirlik ister konaklamalı olarak dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. doğayı hisset ve kendini akışına bırak! fiyat detayları için lütfen KAMPANLAR bölümünden kendinize uygun tur paketinizi seçiniz. Raftingo Advanture

Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir? Köprülü Kanyon Yol Durumu

Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir | Ulaşım Ve Yol Haritası Bilgisi

Köprülü Kanyon Yol Haritası Ve Bilgisi;

 • Köprülü Kanyona uşaşım oldukça kolaydır. Antalya ile Manavgat arasında ana yol üzerinde Taşağıl beldesi kavşağı bulunur. Sizi yönlendirecek oldukça göze çarpan büyük tabelalar yönlendirecektir. Köprülü Kanyona asfalt bir yolla rahat bir ulaşım sağlanır. kısmen viraşların olduğu orman yolunda dikkat edilmesi gereken 2 keskin viraja sahiptir. Asfalt yola aldanıp hız yapılmaması önerilir.

 • Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir Köprülü Kanyon Yol Durumu, Ankara,Viraj tabelaları hala güncellenmemiştir bu nedenle yoldan gözünüzü ayırmamalısınız. Irmağın her iki tarafında rafting şirketleri bulunmaktadır. ister karabük köyü içinden geçerek gidin isterseniz Beşkonak yolundan geçin her ikisinin bittiği yerde köprülü kanyona rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Köprülü KanyonMilli Parkı, Antalya’ya 80 km, Ankara’ya 540 km, İstanbula 750 km izmire ise yaklaşık 535 km uzaklıktadır.
 • Ülkemizin en gözde rafting parkurlarına ev sahipliği yapan köprülü kanyon milli parkı, manzarası ile de ziyaretçilerine heyecan dolu imkanlar sunmaktadır. Haritada tam konumu linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. RAFTİNGO KÖPRÜLÜ KANYON HARİTASI

Türkiye Doğa Sporları Köprülü Kanyon Rafting Turları

Akdeniz Bölgesi Rafting Doğa Sporları | Köprülü Kanyon

Türkiye'nin İncisi Köprülü Kanyon;

Türkiye’de doğa sporları denince akla ilk gelen hiç şüphesiz Rafting sporudur. Eğlencenin Adrenalinle buluştuğu bu spor dalı ülkemizin doğası, iklimi ve arazi şartları Rafting sporuna oldukça elverişlidir. Türkiye Doğa Sporları Köprülü Kanyon Rafting Turları, Türkiye'niSon yıllarda oldukça bilinçlenen firmalar müşteri güvenliği ve memnuniyeti konularında dış ülkelerin oldukça önüne geçmiştir. Türkiye’de rafting parkurları bölgelerine göre zorluk dereceleriyle sınıflandırılırlar. Böylelikle rafting severlere adrenalin dozunu seçme imkanı sağlanmış olur. Mesela Karadeniz bölgesinde rafting yapmak dik şelale ve akıntılarla ünlüdür İnsan buda zorlu parkurları beraberinde getirmektedir. Akdeniz bölgesinden bahsedecek olursak daha düşük zorlu parkurlardan oluşur. Manavgat ilçesindeki Köprülü Kanyon milli park alanı buna en güzel örnektir. parkur olarak 7 ve üzeri yaş gurubuna hitap eden ailenizle Gönül rahatlığıyla Rafting serüvenine katılabilirsiniz. Antalya Turizm bölgesi olduğundan deniz kum güneş turizminde sıkılan misafirler kendilerini doğaya bırakarak alternatif bir eğlence anlayışını benimsemektedirler. Buda yaz sezonunda havaların ısınmasıyla hem serinleme hem de farklı grup turlarına katılmak isteği Köprülü Kanyon bölgesinin adını ilk sıraya gelmesine vesile olmuştur. Daha önce bu deneyimi yaşamadıysanız mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Köprülü Kanyon (Canyon) Bölgesi, Köprülü Kanyon Milli parkı Hakkında

Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı | Beşkonak Köprülü Kanyon

Köprülü Kanyon Milli Parkı;

Köprülü Kanyon Milli Parkı, kurulum alanı Antalya'nın Manavgat ilçesinde Bolasan ile Beşkonak arasında, orta kısmında 14 km uzunluğunda rafting parkuru, bol beyaz köpüklü sularıyla akan Köprüçayı ile kanyonlarının derinliği 100 m’yi bulan Köprülü Kanyon Beşkonak çevresinde yer alır. Köprülü Kanyon (Canyon) Bölgesi, Köprülü Kanyon Milli parkı HakkKanyon uzunluğu ile en uzun kanyonlarımız arasındadır. Milli Park sedir ormanları ve Kapadokya'daki peri bacalarına benzeyen rüzgar ve akarsuların oluşturduğu doğal taş oluşumlarına rastlanmaktadır. Köprüçayı üzerinde bulunan eski taş kemerli köprü günümüzde de aktif olarak kullanılmaktadır.

Köprülü Kanyon Milli Parkı size doğanın güzelliklerinin yanında içinde barındırdığı hayvanlar alemi dağ keçisi, geyik, tilki, ayı, tavşan, kurt, porsuk gibi canlılarla karşılaşma imkanı sağlar. Coşkulu ve azgın akan Köprüçayı bol oksijeni sayesinde bol miktarda alabalık çeşitleri bulundurmaktadır.

Doğal güzelliklerin yanında Antalya Köprülü Kanyon Rafting ve Kanyoning bölgesi Milli Park alanı Selge Antik şehir kalıntılarından Tiyatro, Agora, Artemis ve Zeus Tapınakları, Sarnıç ve Su Kemerleri ile tarihi de içinde barındırmaktadır. Köprülü Kanyon Milli parkını ziyaret etmek için ulaşım ve daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.