Rafting Kıyafetleri, Rafting Turunda Ne Giyilir Nasıl Giyinilmeli?

Rafting Esnasında Ne Giyilmeli?

Rafting'de ne giyilir? Rahat olun bu bir moda yarışması değil! Vitesinizi, yılın zamanına, su sıcaklığına ve seyahatiniz için hava şartlarına bağlı olarak arttırın veya düşürün. Malzemelerinizi almadan önce, yinede daha önce bu tura katılmış birisinden tavsiye alın.

Varsayalımki düştünüz ve ıslandınız, hava sıcaklığından ziyade su sıcaklığından korunmak için giyinmenizi öneririz. Sizlere vermiş olduğumuz neoplem kıyafetler sayesinde soğuktan korunacaksınız. Ayrıca sentetik polar, polipropilen, capilene veya yün giysileri de yanınızda getirebilirsiniz. Pamuk giymeyin, çünkü ıslandığında sizi daha da soğuk hale getirecektir.

canyoning turlarının vazgeçilmezi raftingo rafting antalya köprüEski bir çift tenis ayakkabısı, koşu ayakkabısı, hatta Converse high-tops nehirde en iyisidir. Havalı kıyafetler soğukta iyidirler:) Sandalet kadar fazla koruma sağlamaz ve yüzmek kolaylaşır. Güneş gözlükleri, özellikle de reçeteli gözlükler, kroak yağı tavsiyemizdir. Şapkanızı can yeleğine bağlamak için bir şapka kablosu alabilirsiniz. Sıcak havalarda ve sıcak suda, şort ve bir tişört iyi gelecektir. Yalnız Köprülü kanyonda hava her ne kadar sıcak olursa olsun su daima soğuk olacağı için bunu fazla dert etmeyin. Güneş koruyucu krem kullanın, ancak alnınıza veya bacaklarınızın arkalarına koymayın. Gözlerinizin içine akabilir ya da teknenin her yerini batırabilirsiniz. Arabanıza birisi güneş kremi dökse ne düşünürsünüz? Bu nedenle yukarıda sizlere bahsetmiş olduğumuz ufak püf noktalarına dikkat etmenizi öneririz. Keyifli ve güzel rafting turları için sizleri Köprülü Kanyonun berrak sularında maceraya davet ediyoruz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bilgi alınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Antalya Rafting Turların'da eğlencenin farkı RAFTİNGO ile mümkün

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.