Antalya Jeep Safari Turu, Buggy Safari Offroad Turları

Jeep Safari;

Antalya'dasınız ve farklı bir macera turu mu arıyorsunuz? Size göre doğanın tam ortasında şehirden uzak grubunuzla eğlenebileceğiniz Jeep Safari Offroad turları. Antalya'da köprülü kanyon bölgesinde oluşturulan engebeli ve uzun parkurlar sayesinde heyecanınızı 2 ye katlayın! Jeep Safari Offroad turuna katılmak için 1 gün önce rezervasyon yapmanız yeterlidir. Antalya'nın tüm ilçelerinden ulaşım mevcut olup size verilen süre içerisinde bulunduğunuz yerden alıp aktivite sonrası geri bırakılırsınız. Jeep Safari Offroad turu ile birlikte rafting turunu'da birlikte kombine etmeniz macera serüveninizi çok daha eğlenceli hale getirir, böylelikle tam gün dolu dolu zaman geçirirsiniz. Jeep Safari Offroad gidiş - dönüş ulaşım dahil katılmak isteyenler en az 4 kişi sayısında olmalıdır. Jeeplerimiz üzeri açık 4 ile 8 kişilik olarak değişmektedir. daha detaylı bilgi almak için lütfen İletişim bölümünden bizi arayınız.

jeep safary Antalya Köprülü kanyon

Buggy Safari;

Buggy Safari, Türkiye’nin en iyi parkurlarına sahip köprülü kanyon bölgesinde, macera arayanların çılgınca eğlendiği bir etkinliktir. Buggy Safari turu araçları maksimum iki kişilik olup dileyen katılımcılar 1 kişi olarak da yapabilme imkanına sahiptirler. Buggy Safari turuna katılmak için her hangi bir belgeye ihtiyacınız yoktur. Tur başlamadan önce profesyonel Buggy rehberleri sayesinde alacağınız kısa eğitim size daha güvenli safari yapmanızı sağlayacaktır. Antalya Buggy Safari turu süresi yaklaşık 1 saattir. Süre hava şartlarından dolayı daha uzun veya biraz daha kısa olabilir. Buggy Safari Turu katılım şartları, öncelikle bilinmesi gereken ciddi bir sağlık sorununuz varsa başlamadan önce rehberinize mutlaka söylemelisiniz! Bir diğeri ise 18 yaşından küçük olan katılımcıların ebe beyinleri olmadan bireysel olarak katılamazlar. Katılmak isteyenler ya rehber eşliğinde veya mutlaka yaşı uygun aile bireyleriyle birlikte olmalıdırlar. Buggy Safari dünyada son zamanların en çılgın macera aktivitesi olarak bilinir. Şimdi Antalya’da köprülü kanyonda farklı parkuru ve eğlence anlayışıyla katılmak isterseniz bizleri arayarak yerinizi ayır edebilirsiniz! Dileyen katılımcılar rafting + Buggy Safari turlarının her ikisini birden kom binleyerek tam gün macera yaşayabilirler. Gidiş – Dönüş Ulaşım dahil paketler hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için arayınız.

Antalya buggy safari tour, buggy safari turu manavgat köprülü ka

Antalya Jeep Safari Tur Programı, Köprülü Kanyon Jeep Safari Turları, Rafting & Jeep Safari

Antalya Jeep Safari Tur Programı | Jeep Safari Turları

Antalya’da Jeep safari denilince akla en yeni ve farklı parkurlara ev sahipliği yapan ünlü Köprülü Kanyon bölgesi gelir. Toros dağları eteğinde kendine özgü tarihi ve doğal oluşumlu parkurları bir bir geçerek Kanyonları tepeden izleme imkânına sahip olursunuz. Ayrıca Jeep safari ve rafting turunu kombine ederek yaşayacak olduğunuz heyecanı bir günde 2 ye katlayabilirsiniz. Günübirlik 2 tur ayrıcalığını en uygun fiyat paketleriyle yaşamak istemez misiniz?

Antalya’da Jeep Safari Turları , Manavgat Köprülü KAnyon Jeep SAAntalya Köprülü Kanyon Jeep Safari Tur Programı;

  • Ulaşımlı gelmek isteyenler için bulundukları yere bağlı olarak kendilerine tarafımızca alınış saati belirlenir. Özel araç istekleri hariç standart araçlarımızla alınış sabah saat 08:00 ile 10:00 arası bir dilimde olacaktır. Kendi araçlarıyla gelecek olan misafirler bizden buluşma noktası saati ve konum bilgisi almalıdırlar. Rafting ile Jeep safari turunu kombine yapacak olan misafirlerimizde yine aynı şekilde bilgi almalıdırlar.
  • Buluşma noktamıza gelen misafirlerimiz araçlara binmeden önce kendilerine tecrübeli kaptanlarımız bilgilendirme konuşması yaparlar.
  • 4x4 Araçlara binilir ve öncü araç eşliğinde parkur seçeneklerine göre 2 ile 3 saat sürecek olan Jeep safari macerası başlamış olur.
  • Köprülü Kanyon bölgesinde doğal oluşumlu patikalar, çaylar ve engebeli araziler birer birer geçilir.
  • Toros dağları eteklerinde bol oksijenli ve görselliği ile ün yapmış kanyonlar izlenir.
  • Parkur ve hava şartlarına bağlı olarak yer yer dinlenme molaları verilir.
  • Jeep Safari parkurunu tamamlayan misafirlerimizin paket seçeneklerinde kombine rafting turu var ise ekipmanlar verilerek yine rehber eşliğinde 14 km’lik içerisinde bol bol yüzeceğiniz rafting macerası başlar. Rafting turu yaklaşık 3 saat sürmektedir.
  • Rafting turu bitiminde sıra öğle yemeğine gelmiştir. Yöreye özgü damak tatlarına göre özenle hazırlanmış bir öğle yemeği yerken, gün boyu yapılan aktivite videosu ve görsellerini izleme imkanına sahip olurlar.
  • Tüm bu etkinlikler ulaşım zamanı hariç ortalama 6 saat sürmektedir. Aktiviteler son bulduğunda ulaşım araçlarına binilerek misafirlerimiz alındıkları yere geri bırakılırlar.

Not: Bir Jeep safari turuna katılmak için en geç 1 gün önce katılacak kişi sayınızla birlikte ulaşımlı mı yoksa kendi aracınızla mı geleceksiniz gibi kısa bilgileri sitemizde yer alan iletişim formundan veya numaralarından arayarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Yaz sezonu yoğunluktan dolayı erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.