En Güzel Rafting Mevsimi - Rafting Canyoning Uygun Su Debileri Ve Mevsimleri

En Güzel Rafting Mevsimi | Antalya Köprüçay | Köprülü Kanyon

Antalya Rafting & Canyoning Turu;

Canyons Rehberleri, dünyanın dört bir yanından çalışmış ve her biri takıma üst düzey uluslararası rehberlik nitelikleri getirmektedir. Sadece kılavuzlarımız değil aynı zamanda kullandığımız ekipmanlarda Ulusal standartlarda olup titizlikle test edilmiştir. Sürekli gelişme konusundaki inancımız doğrultusunda, her zaman eğitimler veriyoruz ve turlarımızın kalitesini ve güvenliğini daha da artırmayı hedefliyoruz.

En Güzel Rafting Mevsimi - Rafting Canyoning Uygun Su Debileri Mİlkbaharda Toros dağlarının karları eridiği dönemlerde Köprülü Kanyonda su debisi genelde yüksek olur, yüksek heyecan arayanlar ilkbahar mevsimini etmektedirler. Heyecanın ikiye katlandığı bu dönemde rafting yüksek adrenalin dolu macera arayanlar için önerilir. Canyoning turları ise bu dönemde Kanyon suyunun yüksek olduğundan genelde trekking yapılarak ve kısım kısım engelleri yüzerek aşıp geçilmektedir.

Yaz mevsimi aylarından söz edecek olursak daha düşük su seviyesi, nehirde aileniz, arkadaşlarınızla eğlenmek ve sıcaktan kaçmak için size güzel bir deneyim şansı sunmaktadır. Antalya'da yapılabilecek en güzel doğa aktivitesinin Rafting ve Canyoning olduğunu unutmayın. Bizlerle her mevsim güvenli rafting heyecanını yaşama fırsatını kaçırmayın! Rezervasyon ve daha detaylı bilgi için ARAYINIZ.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Aktiviteler
Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşın

Lütfen Blog formunu eksiksiz doldurunuz.

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.