Sıra dışı maceralar! turk ingiltere rusya

Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir?

Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir | Ulaşım ve Yol Haritası Bilgisi

Köprülü Kanyon Ulaşım

Köprülü Kanyon, doğal güzellikleriyle ünlü Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan muhteşem bir doğa harikasıdır. Köprülü Kanyon Milli Parkı, ziyaretçilere benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Eğer doğa yürüyüşlerinden, rafting maceralarından ya da sadece doğanın huzurunda dinlenmek istiyorsanız, Köprülü Kanyon doğru adres olabilir.

Köprülü Kanyon'a ulaşım oldukça kolaydır. Antalya ile Manavgat arasındaki ana yol üzerinde Taşağıl beldesi kavşağı bulunmaktadır. Yol boyunca büyük ve dikkat çekici tabelalar sizin doğru yöne gitmenizde yardımcı olacaktır. Asfalt bir yol ile rahat bir ulaşım sağlanmaktadır. Ancak, orman yolunda kısmen virajlar bulunmaktadır ve özellikle dikkat edilmesi gereken iki keskin viraj vardır. Yolda hız yapmaktan kaçınılmalı ve viraj tabelalarına dikkat edilmelidir.

Köprülü Kanyon'a ulaşmak için Karabük köyü üzerinden ya da Beş konak yolunu takip ederek ulaşım sağlanabilir. Milli Park, Antalya'ya 80 km, Ankara'ya 540 km, İstanbul'a 750 km ve İzmir'e yaklaşık 535 km mesafededir.

Köprülü Kanyon Milli Parkı, ülkemizin en gözde rafting rotalarından birinde yer almaktadır. Eğer doğayla bütünleşen, heyecan dolu bir serüven arzuluyorsanız, Köprülü Kanyon'u keşfetmeyi düşünebilirsiniz. Sizi eşsiz anılar ve görkemli manzaralar bekliyor olacak.

Köprülü KanyonKöprülü Kanyon, Antalya ilinde bulunan ve Türkiye'nin en popüler su sporları merkezlerinden biridir. Kanyon boyunca akan Köprü çay Nehri, hem doğa tutkunları hem de macera arayanlar için ideal bir ortam sunar. Rafting yapmak isteyenler için harika bir deneyim sunan bu rotada, heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda kanyonun etkileyici manzaraları da sizi büyüleyecek. Doğanın kucağında unutulmaz bir serüven yaşamak isteyen herkesi Köprülü Kanyon'a davet ediyoruz.

  • Köprülü Kanyon Milli Parkı, Türkiye'nin en popüler rafting rotalarından biridir.
  • Doğa ile iç içe bir deneyim arayanlar için ideal bir destinasyondur.
  • Köprülü Kanyon, Antalya ilinde bulunmaktadır ve ziyaretçilere eşsiz manzaralar sunar.
  • Kanyon boyunca akan Köprü çay Nehri, rafting tutkunları ve macera arayanlar için muhteşem bir ortam sağlar.
  • Rafting yaparken heyecan dolu anlar yaşayabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.
  • Aynı zamanda kanyonun etkileyici manzaraları da ziyaretçileri büyüler.
  • Doğa ile iç içe, adrenalin dolu bir macera yaşamak isteyen herkesi Köprülü Kanyon'a davet ediyoruz.

Konum bilgisine erişmek için haritadaki tam yeri linki tıklayabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.