Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir? Köprülü Kanyon Yol Durumu

Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir | Ulaşım Ve Yol Haritası Bilgisi

Köprülü Kanyon Yol Haritası Ve Bilgisi;

  • Köprülü Kanyona uşaşım oldukça kolaydır. Antalya ile Manavgat arasında ana yol üzerinde Taşağıl beldesi kavşağı bulunur. Sizi yönlendirecek oldukça göze çarpan büyük tabelalar yönlendirecektir. Köprülü Kanyona asfalt bir yolla rahat bir ulaşım sağlanır. kısmen viraşların olduğu orman yolunda dikkat edilmesi gereken 2 keskin viraja sahiptir. Asfalt yola aldanıp hız yapılmaması önerilir.

  • Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir Köprülü Kanyon Yol Durumu, Ankara,Viraj tabelaları hala güncellenmemiştir bu nedenle yoldan gözünüzü ayırmamalısınız. Irmağın her iki tarafında rafting şirketleri bulunmaktadır. ister karabük köyü içinden geçerek gidin isterseniz Beşkonak yolundan geçin her ikisinin bittiği yerde köprülü kanyona rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Köprülü KanyonMilli Parkı, Antalya’ya 80 km, Ankara’ya 540 km, İstanbula 750 km izmire ise yaklaşık 535 km uzaklıktadır.
  • Ülkemizin en gözde rafting parkurlarına ev sahipliği yapan köprülü kanyon milli parkı, manzarası ile de ziyaretçilerine heyecan dolu imkanlar sunmaktadır. Haritada tam konumu linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. RAFTİNGO KÖPRÜLÜ KANYON HARİTASI
Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.