turk ingiltere rusya

Macera arama macera sana gelsin!

Türkiye'nin doğa sporlarından biri olan Köprülü Kanyon Rafting Turları

Akdeniz Bölgesi'nde Rafting ve Diğer Doğa Sporları

Türkiye'nin İncisi Köprülü Kanyon

Doğanın kalbinde atılan bu serüvende Türkiye'nin incisi, Köprülü Kanyon, büyülü bir rüyadır. Rafting tutkunlarının gönlünde taht kuran bu spor, adrenalinle doğanın kucaklaştığı bir dansa dönüşür. Ülkemizin bereketli toprakları, iklimi ve coğrafyası, rafting için eşsiz bir sahne sunar. Son dönemde bilinçlenen firmalar, müşterilerinin güvenliği ve mutluluğu konusunda uluslararası standartların ötesine geçmiştir. Rafting parkurları, zorluk derecelerine göre kategorize edilir ve macera arayanlara adrenalin dolu seçenekler sunar.

Akdeniz'in coşkulu sularında rafting yapmak, dik şelaleler ve hızlı akıntılarla dolu heyecan verici bir deneyim sunar. Bu bölgede parkurlar meydan okurken, Akdeniz'in sakin sularında daha hafif parkurların keyfine varabilirsiniz. Manavgat ilçesindeki Köprülü Kanyon Milli Parkı ise 7 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği aile dostu bir rafting deneyimine ev sahipliği yapar. Antalya'nın turizm cenneti olması, deniz-kum-güneş üçlüsünden sıkılan gezginleri doğanın kucağına davet eder, farklı bir eğlence anlayışı sunar.

Yaz aylarında sıcakların artmasıyla serin sular arzulanan bir mola haline gelir ve Köprülü Kanyon bölgesi, farklı grup turlarına katılmak isteyenlerin ilk tercihi haline gelir. Eğer bu büyülü deneyimi yaşamadıysanız, şiddetle tavsiye edilir. Bu muhteşem macera, ruhunuzu dinlendirirken aynı zamanda heyecan dolu anılarla dolu bir hazine sunar.

Köprülü kanyon AntalyaRafting Tutkunlarının Vazgeçilmezi: Köprülü Kanyon

  • Köprülü Kanyon, doğanın kalbinde atılan bu serüvende Türkiye'nin incisi olarak öne çıkıyor ve adeta büyülü bir rüya gibi görünüyor.
  • Rafting tutkunlarının gönlünde taht kuran bu spor, adrenalinle doğanın kucaklaştığı bir dansa dönüşürken, Türkiye'nin bereketli toprakları, iklimi ve coğrafyası da rafting için eşsiz bir sahne sunuyor.
  • Günümüzde bilinçlenen firmalar, müşterilerinin güvenliği ve mutluluğu konusunda uluslararası standartları aşarak hizmet sunuyorlar.
  • Rafting parkurları, zorluk derecelerine göre kategorize edilir ve macera arayanlara adrenalin dolu seçenekler sunar.
  • Karadeniz'in coşkulu sularında rafting yapmak, dik şelaleler ve hızlı akıntılarla dolu heyecan verici bir deneyim sunarken, Akdeniz'in sakin sularında daha hafif parkurların keyfine varabilirsiniz.
  • Manavgat ilçesindeki Köprülü Kanyon Milli Parkı ise 7 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği aile dostu bir rafting deneyimine ev sahipliği yapıyor.
  • Antalya'nın turizm cenneti olması, deniz-kum-güneş üçlüsünden sıkılan gezginleri doğanın kucağına davet ederken, farklı bir eğlence anlayışı sunuyor.
  • Yaz aylarında sıcakların artmasıyla serin sular arzulanan bir mola haline gelir ve Köprülü Kanyon bölgesi, farklı grup turlarına katılmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.
  • Eğer bu büyülü deneyimi yaşamadıysanız, şiddetle tavsiye edilir çünkü bu muhteşem macera, ruhunuzu dinlendirirken aynı zamanda heyecan dolu anılarla dolu bir hazine sunar.

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.