Günübirlik Antalya Rafting Turları, Köprülü Kanyonda Günübirlik Rafting

Günübirlik Antalya Rafting Turları | Köprülü Kanyonda Rafting

Günübirlik Rafting;

Beyaz su Raftingi (white whater) ya da nehir rafting bilindiği gibi popüler su bazlı bir etkinliktir. En dikkate değer Rafting, en heyecan verici nehir aktivitelerinden biridir. Ticari ve özel olarak tüm dünyada uygulanmaktadır. Türkiye'de ünüyle bilinen Köprülü Kayonda, beyaz su ve doğal güzellikleriyle rafting yapmanın tadına doyamıyacaksınız. Beyaz su raftinginin temel bileşenleri Raftlar, kişisel güvenlik ekipmanları, eğitim ve tabii ki nehirlerdir.Günübirlik Antalya Rafting Turları, Köprülü Kanyonda Günübirlik

Beyaz su raftingi sadece yaş grupları için eğlenceli, heyecan verici bir aktivite değil aynı zamanda egzersiz rutininizi değiştirip biraz temiz hava elde etmenin farklı bir yoludur. Yeni başlayanlar Sınıf 1 ve Sınıf 2-3 rapids idealdir.

Bir beyaz su rafting gezisinin heyecan ve bağlarının üstünde, doğayı tamamen yeni bir şekilde deneyimlemeye başlıyorsunuz. Rafting sizi pek çok insanın görmediği, sizi yaban hayatı ile yakınlaştıracak imkansız olan yerlere seyahat etmenizi sağlayacak alanlara götürür. Antalya Rafting sizler için en güzel macera yollarını planlayarak unutulmaz anları yaşayabileceğiniz profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla yıllardır hizmet vermeye devam ediyor bizimle bu serüvene katılmak istiyorsanız lütfen İLETİŞİM bölümünden bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Antalya Rafting Turların'da eğlencenin farkı RAFTİNGO ile mümkün

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.