Rafting Tutkusu

Antalya Köprülü Kanyon'da Rafting Tutkusu;

Köprülü Kanyon rafting, Antalya'nın göz kamaştıran su sporları merkezi Manavgat'ta yüceltilen bir eylemdir. Bu coşku dolu macera, heyecan ve adrenalinin dansıyla anılır. Suların coşkusuyla başa çıkarak bu heyecanı doyasıya yaşayabilirsiniz. Köprülü Kanyon'daki rafting, aynı zamanda tarihi bir cennet olan Köprülü Kanyon ve Beş Konak beldesi milli parkı sınırlarını içine alır. Yeryüzünde nadir bulunan bu bölge, rafting aşığı herkesi bir araya getirir. Bu su sporu aktivitesi, amatörlerden profesyonellere herkesin mevsime göre keyifle yapabileceği zorluk seviyelerine sahiptir.

Yazın suların sakinleşmesiyle neredeyse her yaş grubunun güvenle katılabileceği bir etkinlik haline gelir. Hatta 5 yaşından itibaren ve sağlık durumu uygun olan her yaş grubu bu serüvene katılabilir. Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği rafting turları gruplar halinde yapıldığı için yeni dostlukların filizlenmesine vesile olur. Rafting turu tutkusu

Tek başınıza bile olsanız, rafting turlarımıza katılabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, yalnız bile olsanız, sizi kabul edecek gruplarımız her zaman mevcuttur. Bu sayede yalnızlığınızı bir kenara bırakıp, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ailecek veya grup halinde de katılabilirsiniz. Eğer 10 kişiden fazla bir grupla gelmeyi planlıyorsanız, mutlaka gelmeden önce kampanyalarımızı inceleyerek grup indirimlerinden faydalanmayı unutmayın. Sevdiklerinize Antalya Köprülü Kanyon'da rafting turu hediye edebilirsiniz.

Gruplarla yapılan bu etkinlikte, ekip olarak diğer botlarla yarışırken ve birlikte ilerlerken keyifli anlar yaşayacaksınız. Aralarda verilen yüzme ve dinlenme molası sayesinde gününüzü eğlenceli oyunlarla renklendiriyoruz. Antalya Adventures rafting ile kendinizi eşsiz hissedecek ve iddia ediyoruz ki bir kez daha dönmek isteyeceksiniz. Antalya rafting parkuru, fiyatları ve KAMPANYALARI hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayarak kararınızı verin!

Sizde bu macera dolu aktivitemize dahil olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.