Öğrenci Gruplarına Özel Sınıf Gezileri

Heyecanlı Rafting & Canyoning Gezileri;

En yoğun ve en iyi okul yılının sonunu nehir üzerindeki tüm arkadaşlarınızla birlikte kutlayın. Antalya Köprülü Kanyon bölgesinde ve Doğa içerisinde yapacak olduğunuz rafting aktivitesi sınıf arkadaşlarınızla sonsuza dek bağlar kurmanın harika bir yoludur.

Öğrenci dostu rafting gezisi, küçük ışıltılı rapidsleriyle, olağanüstü manzara ve çok sayıda gülme içeren tam günlük eğlenceli bir rafting gezisidir. Macera dolu bir yıl sonu veya başlangıç ​​aktivitesi arayan okullar için ideal bir açık hava etkinliğidir.

Seçim yapmanız için üçlü macera paketi ile (Rafting, Canyoning, Zipline) , öğrencilerimize özel mükemmel bir şey var. hangisinin okulunuz için en uygun olacağını düşündüğünüzü görün, sonra sorularınız varsa bizimle grup halinde görüşün.

En popüler class rafting gezisi;

Profesyonel nehir rehberlerinden oluşan yetenekli ekibimiz, Köprülü Kanyon Irmağında gezinirken büyük dalgalara binmek ve havayı yakalamak için gerekli olan becerileri öğretecektir. Macera Yarışında cesaretiniz, rapitlerin ünlü bölümlerinden geçerken test edilecektir. Su seviyelerine bağlı olarak, bazı küçük rapidslerde yüzebilir ve sınıf arkadaşlarınızın bottaki gülümsemelerinden faydalanabilirsiniz.

Türkiyenin en heyecan verici rapidsleri ile birlikte, nehir yolculuğu sizi yaklaşık 14 km'lik yolculukta en ilham verici vahşi doğasına götürecektir. Çevrenizi değerlendirebilmek için zaman ayırın ormanları, çarpıcı şelale içeren birinci sınıf sahnenin tadını çıkarın. Gerçekten şanslıysanız.

İlkokul, Orta okul, Lise, Üniversite Tüm genç gruplarımıza özel turlarımız mevcuttur. Her yaş grubuna özel güvenli parkur seçenekleri ile Yılın en özel turunuzu yaşayın. yolculuğunuzu keyifli, rahatlatıcı ve daha da önemlisi, sorunsuz hale getirmek için gerekli tüm donanımları firmamız sağlayacaktır! Hakkımızda bilgi almak için İLETİŞİM bölümüne giriş yapınız.

Not: Tur Aktivitesine katılmadan önce su debisi ve hava şartları hakkında bilgi almanız önemlidir! Tur operatörümüzden önceden detaylı bilgi alınız. Hava şartları ve su debisine bağlı olarak yaş sınırlaması değişkenlik gösterebilir.

canyoning turları raftingo maceraları - Kopya - Kopya

Antalya Rafting Turların'da eğlencenin farkı RAFTİNGO ile mümkün

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.