Öğrenci Gruplarına ve Kalabalık Gruplar İçin İndirimli Fiyat Fırsatları Hakkında

Öğrenci Gruplarına ve Kalabalık Gruplara Özel Rafting Fiyatları

Rafting Gruplarına Özel ;

Antalya'da 1995 yılından beri rafting turları düzenlemekteyiz. ülkemizin bir çok şehrinden ve üniversitelerinden öğrenci gruplarına özel paket turlar düzenledik. Yeni sezonda da siz öğrencilerimizi düşünerek her yıl olduğu gibi yine farklı ve cazip fiyatlarla sizleri rafting sporuyla buluşturma gayesindeyiz. Dönem dönem web sitemizde ve @raftingo.macera facebook sayfamızdan duyurular yapmaktayız. Şehir dışından gelecek olan misafirlerimiz için sistem nasıl çalışıyor gelin biraz bahsedelim;

iyi rafting

Örneğin Konya selçuk üniversitesinden gelmeyi planlıyorsunuz! Öncelikle yapmanız gereken bizlere kaç kişi geleceğiniz ve hangi turlara katılacağınız günübirlik mi yoksa konaklamalı mı gibi yapmış olduğunuz planlamadan bizleri en geç 1 gün (oda müsaitliği açısından konaklamalı isteyen gruplarımız en geç 4 hafta) öncesinden haberdar etmelidirler. transfer araçlarını bizden talep ederseniz gelmeyi planladığnız tarihten yine en geç 1 hafta öncesinden haber vermeniz gerekmektedir. Sitemizde bulunan rezervasyon formunu doldurarak rezervasyon yaptırabilir ve iletişim numaralarımızdan bizlerden detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Şirketimiz yılın tüm mevsimlerinde açıktır. Ayrıca 15 kişi ve üzeri grubunu getirene ücretsiz tura katılma fırsatı sağlıyoruz.

Detaylı bilgi ve kampanyaları takip edebilmek için lütfen web sitemizin KAMPANYALAR başlığından veya @raftingo.macera facebook sayfamızdan takip ve ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca İletişim bölümünden de bilgi edinebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Antalya Rafting Turların'da eğlencenin farkı RAFTİNGO ile mümkün

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.