turk ingiltere rusya

Macera arama macera sana gelsin!

Öğrenci Grupları İçin İndirimli Fiyat Fırsatları Hakkında

Öğrenci Gruplarına ve Kalabalık Gruplara Özel Rafting Fiyatları

Rafting Gruplarına Özel;

1995 yılından bu yana Antalya'da rafting turları düzenlemekteyiz. Ülkemizin çeşitli şehirlerinden ve üniversitelerinden gelen öğrenci grupları için özel paket turlar organize ettik. Yeni sezon için de öğrencilerimizi ön planda tutarak her yıl olduğu gibi yine farklı ve cazip fiyatlarla rafting sporunu deneyimlemenizi sağlamayı hedefliyoruz. Duyurularımızı periyodik olarak web sitemizde ve @raftingo.macera Facebook sayfamızdan paylaşıyoruz. Şehir dışından gelecek misafirlerimiz için nasıl bir sistemimiz olduğuna dair kısaca bilgi verelim;

Örneğin, Konya Selçuk Üniversitesi'nden geliyorsunuz! Planlarınızı bizimle paylaşmanız gereken ilk adım, kaç kişilik bir grupla geleceğiniz ve hangi turlara katılmayı planladığınızdır. Günübirlik mi yoksa konaklamalı bir tur mu tercih edeceğinizi de belirtmeniz önemlidir. Konaklamalı turları tercih eden gruplarımızın en geç 4 hafta öncesinden, diğer grupların ise en geç 1 gün öncesinden bizi bilgilendirmeleri gerekmektedir. Transfer araçlarını kullanmak isterseniz, gelmeyi planladığınız tarihten en geç 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Rezervasyon yaptırmak için web sitemizde bulunan rezervasyon formunu doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketimiz yılın her mevsiminde faaliyet göstermektedir. Ayrıca, 15 kişi ve üzeri gruplar için ücretsiz tura katılma fırsatı sunmaktayız.

Kampanya ve detaylı bilgiler için lütfen web sitemizin "KAMPANYALAR" bölümünü veya @raftingo.macera Facebook sayfamızı ziyaret ederek takip edebilirsiniz. Ayrıca, iletişim bilgilerimize "İletişim" bölümünden de ulaşabilirsiniz.

öğrenci dostu rafting turu Antalya AdventuresAntalya'da rafting turları düzenleyen şirketimiz, özellikle öğrenci grupları için özel paketler sunmaktadır. Öğrencileri her zaman ön planda tutarak farklı ve cazip fiyatlarla rafting deneyimi yaşatmayı hedeflemekteyiz. Misafirlerimiz için rezervasyon süreci oldukça kolaydır. Mesela, Konya Selçuk Üniversitesi'nden gelen bir grup için, kaç kişi olduklarını ve hangi turlara katılmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir. Günübirlik veya konaklamalı tur seçenekleri arasından tercih yapabilirler.

Konaklamalı turları seçen gruplar en geç 4 hafta önce, diğer gruplar ise en geç 1 gün önce bize bilgi vermelidir. Transfer hizmeti talep eden misafirlerimiz ise gelmeyi planladıkları tarihten en geç 1 hafta önce bizimle iletişime geçmelidir. Rezervasyon için web sitemizdeki formu doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Şirketimiz yılın her mevsiminde faaliyet göstermektedir ve 15 kişi ve üzeri gruplar için ücretsiz tura katılma imkanı sunmaktayız.

Kampanyalarımızı ve detaylı bilgileri takip etmek için web sitemizin "KAMPANYALAR" bölümünü veya @raftingo.macera Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, iletişim bilgilerimize "İletişim" bölümünden de ulaşabilirsiniz. Rafting macerası için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız! 🌊🚣‍♂️

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.